logo itpoint.cz

NEXTRA představuje unikátní službu NEXTRA T1

Řešení NEXTRA T1 má zpřístupnit zatím příliš nákladné vysokorychlostní připojení i menším společnostem - jedná se o konektivní službu o rychlosti 1 536 Kb/s za pořizovací cenu 15 360 korun. Služba je postavena na digitálním datovém okruhu a umožňuje implementaci služeb Virtuální privátní síť (VPN) a Hl@s.

Společnost NEXTRA Czech Republic, poskytovatel komplexních komunikačních řešení a služeb, uvádí na český trh unikátní řešení NEXTRA T1. Jedná se o konektivní službu o rychlosti 1 536 Kb/s, kterou si zákazníci NEXTRY budou moci pořídit za pouhých 15 360 Kč.*

Zajímavou možností je pak využití dvou okruhů s kapacitou 2 x 1,5 Mb/s, čímž zákazník získá dvě samostatné synchronní pevné linky s celkovou přenosovou kapacitou 3 Mb/s za cenu 2 Mb/s. Navíc se tím zajistí i částečná redundance připojení. Služba NEXTRA T1, postavená na digitálním datovém okruhu, umožňuje také jednoduchou implementaci služeb Virtuální privátní síť (VPN) a Hlas.

"Sledujeme velmi pozorněpotřeby našich zákazníků s cílem vyjít jim maximálně vstříc. Novým produktem NEXTRA T1 zpřístupníme dříve nákladné vysokorychlostní připojení i menším společnostem," říká Dušan Marat, produktový a marketingový ředitel NEXTRA Czech Republic. "Nastal čas posunout přístupovou rychlost českého Internetu."

NEXTRA T1 rozšiřuje produktové portfolio společnosti NEXTRA o špičkové řešení s garantovanou šířkou pásma nabízející zákazníkům kvalitní a bezproblémovou komunikaci za fixní měsíční poplatek bez ohledu na čas strávený na Internetu a objem přenesených dat.

NEXTRA T1 zahrnuje kromě neomezeného připojení k Internetu také potřebné technické vybavení včetně standardní konfigurace a pronájmu směrovače Cisco 805. Samozřejmostí jsou základní bezpečnostní prvky a nastavení pro ochranu lokální sítě zákazníka. Nepřetržitým aktivním monitoringem a dohledovými službami zajistí NEXTRA vysokou spolehlivost připojení. Přes webové rozhraní se zákazník může seznámit se statistikami a administrací svých e-mailových účtů. V případě využití řešení o dvou okruzích je navíc zajištěna částečná redundance připojení, což dále zvyšuje bezpečnost spojení.

 www.nextra.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 13. února 2002 - středa