logo itpoint.cz

Nokia na veletrhu CeBIT 2002

Společnost se bude věnovat zejména aktuálním tématům a představí zde řadu nových atraktivních řešení a inovací pro spotřebitele, podnikové zákazníky. Prezentace se budou konat v hale 26, na stáncích E68/F72.

Společnost Nokia se na letošním veletrhu CeBIT 2002 v německém Hannoveru (13.-20. března) bude věnovat zejména aktuálním tématům a představí zde řadu nových atraktivních řešení a inovací pro spotřebitele, podnikové zákazníky. Prezentace se budou konat v hale 26, na stáncích E68/F72.

Tisková konference společnosti Nokia se bude konat v úterý 12. března 2002 ve 12.00 v CeBIT Convention Centru, místnost 3A, kde budou hovořit: Matti Alahuhta, prezident Nokia Mobile Phones, a Anssi Vanjoki, výkonný viceprezident Nokia Mobile Phones.Tisková konference bude také živě přenášena na webu na adrese www.nokia.com/cebit2002.

Nokia na veletrhu představí nové mobilní terminály a síťová řešení včetně atraktivních řešení pro širokopásmové sítě DSL. Jedním z hlavních letošních témat budou multimediální zprávy (MMS). Posun od textových zpráv k multimediálním zprávám, které spojují text s obrázky a zvukem, znamená nástup úplně nové éry mobilních komunikací.

Na stánku společnosti Nokia budou také prezentovány hlavní prvky budoucích mobilních služeb jako mobilní platby, správa zařízení a softwarová platforma Series 60. Kromě toho zde Nokia společně s vývojáři aplikací představí i nové služby.

Club Nokia, online komunita společnosti Nokia, která nabízí majitelům telefonů Nokia digitální služby optimalizované pro jejich terminály, bude prezentovat nové služby z oblasti zábavy, které plně využívají výhod mobilních technologií a pomáhají uživatelům mobilních telefonů Nokia dostat ze svých mobilních přístrojů maximum. Součástí prezentací bude Club Nokia Photo Zone pro mobilní práci s fotografiemi, skvělé nové aplikace, služby mobilních her i nové hudební služby.

Nokia je přední společností v oblasti mobilních komunikací. Díky zkušenostem, inovacím a snadno ovladatelným a bezpečným řešením se stala předním světovým výrobcem mobilních telefonů a předním světovým dodavatelem mobilních a pevných telekomunikačních sítí a sítí založených na protokolu IP. Spojením mobility a internetu vytváří společnost Nokia nové možnosti pro podniky a koncové uživatele. Akcie společnosti Nokia jsou kótovány na šesti největších světových burzách.

 www.nokia.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 7. března 2002 - čtvrtek