logo itpoint.cz

Nokia představuje telefon Nokia 3510i

Telefon přístroj  přináší vysoce kvalitní barevný displej a technologie MMS a Java™ v módním balení. Vysoce kvalitní barevný displej, jenž podporuje zobrazení 4096 barev, obohacuje multimediální zprávy a hry, navíc se ideálně hodí na prohlížení WAPu. Nokia 3510i podporuje přijímání, posílání a předávání multimediálních zpráv s textovým, obrazovým a zvukovým obsahem.

Na akci Nokia Totally Board v Marseille uvedla Nokia telefon Nokia 3510i, nejnovější přírůstek do rodiny výrazových telefonů s vysoce kvalitním barevným displejem, podporou multimediálních zpráv (MMS) a technologií Java™ pro stahování her. Nokia 3510i podporuje polyfonní vyzvánění a funkční doplňkové kryty. Telefon Nokia 3510i by se měl začít prodávat ve čtvrtém čtvrtletí 2002 v Evropě a Africe.

 Nokia 3510i "Nokia 3510i přináší na spotřební trh velice kvalitní barevný displej. Když vezmete v úvahu další atraktivní vlastnosti jako MMS a Javu, je Nokia 3510i skutečně atraktivní mobilní telefon," řekl Kai Öistämö, senior viceprezident společnosti Nokia Mobile Phones. "Navíc naše módní funkční kryty umožňují uživatelům přizpůsobit si telefon tak, jak to dosud nebylo možné."

Vysoce kvalitní barevný displej telefonu Nokia 3510i, jenž podporuje zobrazení 4096 barev, obohacuje multimediální zprávy a hry, navíc se ideálně hodí na prohlížení WAPu. Nokia 3510i podporuje přijímání, posílání a předávání multimediálních zpráv s textovým, obrazovým a zvukovým obsahem.

Mezi funkčními doplňkovými kryty pro mobil Nokia 3510i jsou také aktivní kryty, které svítí a blikají v rytmu vyzvánění nebo jako efekt při hře.

Klub Club Nokia nabízí majitelům telefonu Nokia 3510i široký výběr digitálních služeb a barevného obsahu dostupného přes WAP. Telefon Nokia 3510i poskytuje snadný přístup například ke stahovatelným Java hrám, polyfonním (MIDI) vyzváněním, tapetám displeje a logům operátora.

Další vlastnosti telefonu Nokia 3510i

 www.nokia.cz

Článek ze dne 12. září 2002 - čtvrtek