logo itpoint.cz

Novinky na září v síti T-Mobile

Pro zákazníky předplacených služeb Twist připravil RadioMobil další nabídku v podobě ještě výhodnějšího volání s tarifem Twist Extra. Uživatelé tohoto tarifu mohou volat již od 2,20 Kč za minutu, do konce října mají navíc možnost odesílat SMS zprávy do sítě T-Mobile za pouhou 1 Kč a za minutu volání v rámci sítě T-Mobile zaplatí ve špičce o korunu méně než doposud. Pro všechny zákazníky T-Mobile je připravena wapová soutěž o Twist sady s telefony Siemens MT50 a o řadu dalších cen.

Pro zákazníky předplacených služeb Twist připravil RadioMobil další nabídku v podobě ještě výhodnějšího volání s tarifem Twist Extra. Uživatelé tohoto tarifu mohou volat již od 2,20 Kč za minutu, do konce října mají navíc možnost odesílat SMS zprávy do sítě T-Mobile za pouhou 1 Kč a za minutu volání v rámci sítě T-Mobile zaplatí ve špičce o korunu méně než doposud.

Pro všechny zákazníky T-Mobile je připravena wapová soutěž o Twist sady s telefony Siemens MT50 a o řadu dalších cen. Soutěž bude probíhat na portálu t-zones od 2. do 15. září 2002 a zúčastnit se jí mohou tarifní zákazníci i uživatelé předplacených služeb Twist.

Tarif Twist Extra

Tarif Twist Extra je jedním ze tří tarifů nabízeným pro uživatele předplacených služeb Twist. Je výhodný zejména pro ty uživatele, kteří často komunikují s dalšími účastníky sítě T-Mobile. Volání mimo špičku, o svátcích a o víkendech do sítě T-Mobile je účtováno sazbou 2,20 Kč/min. Volání ve špičce bude nyní až do konce října zpoplatněno částkou 4 Kč/min a za odeslání krátké textové zprávy do sítě T-Mobile zaplatí zákazník až do konce října pouze 1 Kč. Ostatní sazby se řídí podle tarifu Twist Standard.

Ceník tarifu Twist Extra

Měsíční poplatek

– za celý měsíc

– za polovinu měsíce (při aktivaci tarifu od 15. dne v měsíci dále)

 

59,00

29,50

Sazba Špička
8:00 – 15:30
Mimo špičku
15:30 – 19:00
Večerní hodiny
19:00 – 8:00
víkendy a svátky
T-Mobile 4,00 (5,00) 4,00 (5,00) 2,20
Twist Nej 2,80 2,80 2,20
SMS do sítě T-Mobile 1,00 (1,40) 1,00 (1,40) 1,00 (1,40)

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH (v závorkách jsou uvedeny ceny platné po 31. říjnu 2002).

Po aktivaci tarifu Twist Extra je zákazníkovi z jeho kreditu odečten měsíční paušál ve výši 59 Kč (při aktivaci tarifu od 15. dne v měsíci dále činí poplatek 29,50 Kč) a poté již může využívat výhodných sazeb tohoto tarifu. Pokud nemá zákazník k prvnímu dni následujícího měsíce dostatečně vysoký kredit, automaticky se mu zpět bezplatně aktivuje tarif Twist Standard.

Zákazníci sítě T-Mobile, kteří využívají předplacených služeb Twist, mají na výběr ze tří tarifů - Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra. Vybrat si mezi nimi mohou na čísle 4601 prostřednictvím autoamtického hlasového systému. Změna na tarif či z tarifu Twist Extra je vždy bezplatná, stejně tak jako první změna u ostatních tarifů.

Wapová soutěž s t-zones

Soutěž probíhá od 2. do 15. září a lze ji najít ve WAP menu portálu t-zones v sekci Aktuálně. 2. září zde soutěžící najdou nápovědu pro první otázku. Každý druhý den soutěže pak bude k dispozici jedna vědomostní otázka týkající se portálu t-zones. Otázka se v daný den objeví na portálu náhodně v čase mezi 8. a 18. hodinou. Cílem soutěžícího je vystihnout okamžik, kdy se otázka na portálu objeví, a správně ji zodpovědět. V době mezi jednotlivými otázkami bude na portálu zveřejněna nápověda k další soutěžní otázce. Soutěžící, kteří si nápovědu přečtou, tak získají určitý náskok a výhodu před ostatními uživateli. Pokud uživatel odpoví na otázku správně a bude v daný den mezi prvními dvaceti soutěžícími, získává tričko t-zones.

Všichni soutěžící, kteří odpověděli správně, tzn. i ti, kteří nebyli mezi prvními dvaceti nejrychlejšími, se mohou dále zúčastnit tipovací soutěže. Odpovědi na tipovací otázku budou vyhodnoceny na závěr soutěže a hráči, kteří se nejvíce přiblíží skutečnosti, vyhrávají Twist sadu s telefonem Siemens MT50; pro další nejúspěšnější soutěžící jsou připraveny bundy a sportovní tašky T-Mobile. V případě nerozhodného výsledku mezi několika soutěžícími vyhrává ten, kdo daný tip provedl během konání soutěže jako první.

Každý zákazník sítě T-Mobile se může zúčastnit libovolného počtu kol ze soutěže (celkem 7). V každém z nich může odpovídat na vědomostní otázku týkající se portálu t-zones pouze jednou. V každém z těchto kol však může uvést svůj tip v rámci tipovací otázky. Při závěrečném vyhodnocení budou brány v úvahu všechny tipy uživatele, nicméně cenu v tipovací soutěži může získat pouze jednu.

Průběžný seznam výherců v každém kole bude zveřejňován na internetových stránkách www.t-zones.cz . Vyhodnocení tipovací části soutěže bude provedeno po jejím skončení a jména výherců zveřejněna opět na www.t-zones.cz . Všichni výherci budou navíc kontaktováni Infolinkou T-Mobile. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 2. září 2002 - pondělí