logo itpoint.cz

Novinky Radiomobilu ve službách ClickBox a ClickBox Easy

Zákazníci sítě Paegas mají nyní možnost odesílat krátké textové zprávy přímo z internetového rozhraní těchto služeb a čtení e-mailů do mobilního telefonu umožňuje uživatelům již také služba ClickBox Easy.

Nové funkce služby ClickBox a ClickBox Easy nabízí od 25. února společnost RadioMobil. Zákazníci sítě Paegas mají nyní možnost odesílat krátké textové zprávy přímo z internetového rozhraní těchto služeb a čtení e-mailů do mobilního telefonu umožňuje uživatelům již také služba ClickBox Easy.

"Obě služby jsou u našich zákazníků velmi oblíbené především pro pohodlné ovládání a mobilitu. Rozšířené vlastnosti těchto univerzálních schránek nyní přinášejí ještě větší komfort. Při psaní SMS zpráv přímo z ClickBoxu nebo ClickBoxu Easy uživatelé ocení výhody rychlejšího psaní než při odesílání z mobilního telefonu a také možnost využívat osobní adresář, který zde mají k dispozici," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil, a dodává : "Zároveň jsme jediným operátorem na českém trhu a jedním z prvních na světě, který nabízí služby založené na technologii budoucnosti, tzv. syntéze řeči. Dosud si díky ní mohli nechat přečíst své e-maily uživatelé služby ClickBox, nyní mají tuto možnost také všichni, kdo využívají ClickBox Easy."

SMS z ClickBoxu a ClickBoxu Easy

Zákazníci využívající službu ClickBox nebo ClickBox Easy mohou odesílat SMS přímo z internetového rozhraní těchto služeb a také z wapového rozhraní služby ClickBox. SMS odeslané z ClickBoxu či ClickBoxu Easy se na telefonu příjemce zobrazí stejně jako v případě jejich odeslání z mobilního telefonu. Krátké textové zprávy je možné posílat na stejná telefonní čísla jako z mobilního telefonu, kromě čísel zkrácené volby. Maximální délka zprávy je 463 znaků, přičemž text bude při odesílání rozdělen do tří SMS. Cena za odeslané SMS se účtuje stejně jako v případě jejich odeslání z telefonu.

Čtení e-mailů v ClickBoxu Easy

Služba ClickBox Easy umožňuje svým uživatelům kdykoliv přečíst obsah jejich e-mailů přímo do telefonu. Zákazník tak snadno a rychle získá přehled o obsahu e-mailů ve své schránce i v případě, že není připojen k internetu nebo nemůže pracovat s W@P prohlížečem. Stačí zavolat na číslo 3312 či 0603-123312 a hlasový průvodce uživatele informuje o počtu zpráv a o možnostech, které zde má k dispozici – čtení záhlaví nebo těla zprávy, pohyb mezi zprávami a vymazávání zpráv. Přitom lze využívat rozhraní systému v českém nebo anglickém jazyce v závislosti na uživatelském nastavení. Volání je zpoplatňováno jako standardní hovor do sítě Paegas dle tarifu volajícího.

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 26. února 2002 - úterý