logo itpoint.cz

Nový Alcatel OmniSwitch získal cenu redaktorů Communications News

Alcatel oznámil, že časopis Communications News udělil výrobkům řady OmniSwitch 7000 společnosti Alcatel cenu redaktorů vydání měsíce července 2002. Přepínač Alcatel OmniSwitch 7000 je určen pro použití ve všech oblastech sítě (v jádru i v okrajových oblastech). Jedná se přitom o novou řadu normovaných přepínačů, která rozšiřuje dostupnost typu carrier-class po celé síti a vytváří ideální infrastrukturu pro IP telefonii a klíčové aplikace (mission critical).

Společnost Alcatel oznámila, že časopis Communications News udělil výrobkům řady OmniSwitch 7000 společnosti Alcatel cenu redaktorů vydání měsíce července 2002. Přepínač Alcatel OmniSwitch 7000 je určen pro použití ve všech oblastech sítě (v jádru i v okrajových oblastech). Jedná se přitom o novou řadu normovaných přepínačů, která rozšiřuje dostupnost typu carrier-class po celé síti a vytváří ideální infrastrukturu pro IP telefonii a klíčové aplikace (mission critical).

 vyznamenané výrobky "Naši redaktoři posoudili desítky výrobků a vybrali pět z nich - ty dostaly cenu redaktorů na základě své užitečnosti pro firmy i samotné uživatele," říká Ken Anderberg, redaktor Communication News. "Ze všech posuzovaných výrobků se nám OmniSwitch 7000 společnosti Alcatel jevil jako jedna z nejvýznamnějších novinek, neboť splňuje požadavky firem na vysoce dostupnou, bezpečnou a inteligentní datovou infrastrukturu."

Řada výrobků Alcatel OmniSwitch 7000 je postavena na distribuované inteligentní infrastruktuře, zajišťující dostupnost typu carrier-class, včetně plné redundance a odolnosti, zabezpečující nepřerušovanou dostupnost sítě. Přepínače mají navíc unikátní schopnost ochrany proti chybné konfiguraci ze strany uživatele a volitelný redundantní modul řízení. Jsou proto ideální pro použití v okrajové oblasti sítě, kabelové skříni u konvergovaných aplikací i jako jádro systému u středně velkých firem.

"Distribuovaná inteligentní architektura přepínače OmniSwitch 7000 od firmy Alcatel urychluje více služeb sítě než jakýkoli jiný přepínač, který je dnes na trhu k dispozici," podotýká Joelle Gauthier, viceprezident marketingu síťových infrastruktur firmy Alcatel. "Řada OmniSwitch 7000 je ideální pro potřeby klíčových aplikací v reálném čase a požadavky IP telefonie, neboť nabízí vysoce spolehlivou a modulární architekturu, umožňující našim zákazníkům rozvíjet jejich podnikání".

 Alcatel OmniSwitch 7000

Časopis Communications News posuzoval řadu výrobků OmniSwitch 7000 mezi dalšími výrobky, představenými na výstavě Networld+Interop, která proběhla v květnu tohoto roku v Las Vegas.

Výrobky vyznamenané v rámci ceny redaktorů byly zveřejněny v časopise Communications News a najdete je na adrese http://www.communicationsnews.com/stories/articles/c0602editchoice.htm

Společnost Alcatel dodává standardní řešení v oblasti IP komunikace s cílem vyhovět potřebám podniků konvergujících hlasové a datové sítě. Alcatel OmniPCX je postaven na robustní architektuře UNIX typu client/server. Může obsluhovat od 50 do 50 000 uživatelů, přičemž skýtá širokou škálu funkcí podnikové telefonie od řady tradičních pobočkových a IP telefonů po výkonné integrované aplikace, jakými jsou například messaging, mobility a multimediální centra, která mohou být centralizována, nebo umístěna v mnoha lokalitách. Skupina infrastrukturních systémů a bezpečnostních zařízení Alcatel Omni představuje základ sítě podporující kvalitu služeb, bezpečnost a požadavky na řízení vysoce dostupných sítí.

 www.alcatel.cz

Článek ze dne 13. srpna 2002 - úterý