logo itpoint.cz

Nový finanční ředitel NEXTRA Czech Republic

Novým finančním ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o., předního poskytovatele internetových a komunikačních služeb pro podnikovou klientelu, se s platností od 1. května 2002 stává Jiří Dupák.

Novým finančním ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o., předního poskytovatele internetových a komunikačních služeb pro podnikovou klientelu, se s platností od 1. května 2002 stává Jiří Dupák (*1969).

 Jiří Dupák "Společnost NEXTRA považuji za velmi perspektivní firmu. Disponuje totiž nástroji a činnostmi finančního řízení, které jsou nezbytné pro úspěšné budování ziskové společnosti," uvedl Jiří Dupák, Finanční ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o. "Mým hlavním cílem je ve spolupráci s nynějšími kolegy navázat na práci svého předchůdce a dále rozvíjet finanční stabilitu společnosti," dodal Dupák.

Jiří Dupák přichází do společnosti NEXTRA Czech Republic ze společnosti Aliatel, a.s., v níž posledních pět let zastával pozici Senior Manager Controlling. Předtím pracoval déle než čtyři roky ve společnosti Eurotel Praha, s.r.o., jako Finanční manager pro roaming.

Jiří Dupák vystudoval ekonomii a řízení podniku na ČVUT Praha. V současné době se věnuje dalšímu studiu ACCA. Hovoří plynně anglicky a mezi jeho koníčky patří parašutismus a paragliding. Je ženatý, má čtyřletého syna, kterému v červnu přibude další sourozenec.

 www.nextra.cz

Článek ze dne 3. května 2002 - pátek