logo itpoint.cz

Nový generální ředitel společnosti Panasonic Czech Republic

Jmenování nového ředitele je součástí plánu evropské lokalizace, který má za cíl umístit do vedení evropských obchodních společností místní zaměstnance.

Do funkce generálního ředitele společnosti Panasonic Czech Republic s.r.o. byl jmenován začátkem dubna pan Jiří Opletal. Vystřídá tak dosavadního ředitele pana Fumitaku Itoha, který přechází do evropské centrály Panasonic Marketing Europe.

Jmenování pana Opletala je součástí plánu evropské lokalizace, který oznámil Joachim Reinhart, prezident společnosti Matsushita Electric Europe Headquarters, Ltd. Tento program má za cíl umístit do vedení evropských obchodních společností místní zaměstnance.

Pan Jiří Opletal pracuje ve společnosti Panasonic CR od roku 1996, kdy nastoupil jako obchodní ředitel pro sektor kancelářské a telekomunikační techniky. Rok poté přešel do oddělení spotřební elektroniky a od roku 2001 je zodpovědný za prodej a marketing všech produktů značek Panasonic a Technics.

"Ve své nové roli se budu snažit o to, aby si naše značky i nadále udržovaly přední postavení na českém trhu," řekl pan Opletal.

Společnost Panasonic Czech Republic s.r.o. byla založena v roce 1995 a dnes má 57 zaměstnanců. Firma v České republice prodává produkty spotřební a kancelářské elektroniky značky Panasonic a Technics.

 Jiří Opletal

 www.panasonic.cz

Článek ze dne 12. dubna 2002 - pátek