logo itpoint.cz

Nový způsob účtování předplacených služeb Twist a další volné minuty pro zákazníky standardních tarifů Radiomobilu

Od května po dobu dvou měsíců přidá operátor ke stávajícím volným minutám 20 % minut navíc a zákazníkům předplacených služeb bude po první provolané minutě účtováno hovorné po vteřinách.

Více minut zdarma budou moci nyní provolat zákazníci společnosti RadioMobil. Od května po dobu dvou měsíců získávají totiž ke stávajícím volným minutám 20 % minut navíc. Volné minuty zdarma jsou určeny pro všechny stávající i nové zákazníky, kteří využívají některý ze standardních tarifů.

Počet minut zdarma závisí na konkrétním tarifu, který zákazník využívá. „Čím vyšší počet volných minut má zákazník v rámci svého tarifu k dispozici, tím více minut zdarma bude moci nyní provolat. Například zákazník, který má běžně 400 volných minut, tak v následujících dvou měsících nebude muset platit celkem za dalších 160 minut,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Začátek období, ve kterém je možné zdarma provolat o 20 % volných minut více, se shoduje se začátkem účtovacího období zákazníka. Pro využití dodatečných volných minut platí stejná pravidla jako pro využití volných minut, které má zákazník standardně k dispozici.

Pro nové zákazníky připravila společnost RadioMobil ještě jednu výhodnou nabídku. Pokud zákazník uzavře v období od 1. května do 30. června 2002 Účastnickou smlouvu na dva roky, může získat mobilní telefon Siemens M35i za pouhou 1 Kč (bez DPH). Tato nabídka se vztahuje na všechny standardní aktivace. Netýká se aktivací cenového zvýhodnění HIT a aktivací Paegas Partner.

Pro uživatele předplacených služeb Twist připravila společnost RadioMobil výhodné účtování hovorného. Od 2. května 2002 bude zákazníkům po první provolané minutě účtováno hovorné po vteřinách*. Změna účtování hovorného se týká obou tarifů předplacených služeb Twist, tj. tarifu Twist Standard a Twist SMS.

Dne 18. dubna byla oficiálně zahájena změna značky Paegas na novou značku T-Mobile. Změna značky je dalším významným krokem při začleňování společnosti RadioMobil do jedné z největších mezinárodních skupin mobilních operátorů, skupiny T-Mobile International. RadioMobil v současnosti patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím členům skupiny T-Mobile. Společně s operátory v Anglii, Německu, Rakousku a USA byl proto vybrán do první pětice operátorů, kteří kompletně změní svoji značku. Změna značky Paegas na T-Mobile přitom nebude klást na zákazníka žádné nároky – nedotkne se jeho stávajícího telefonního čísla, využívaných služeb ani zvoleného tarifu. RadioMobil je prvním a zatím jediným domácím operátorem v České republice, který svým zákazníkům přinese výhody vyplývající z členství v globální telekomunikační skupině. Více informací lze najít na internetových stránkách www.t-mobile.cz a www.t-mobile.com.

* Při volání do speciálních destinací, u nichž minutová sazba převyšuje částku 81 Kč, bude zákazníkům účtováno každých započatých deset vteřin hovoru.

 www.paegas.cz

Článek ze dne 3. května 2002 - pátek