logo itpoint.cz

Obchodní oddělení Internet OnLine má nového ředitele

Internet OnLine, organizační jednotka Českého Telecomu a jeden z předních poskytovatelů internetových služeb v České republice přijal na začátku ledna 2002 do oddělení prodeje na pozici obchodního ředitele ing. Patrika Drasticha.

Internet OnLine, organizační jednotka Českého Telecomu a jeden z předních poskytovatelů internetových služeb v České republice přijal na začátku ledna 2002 do oddělení prodeje na pozici obchodního ředitele ing. Patrika Drasticha (1970).

 ing. Patrik Drastich "Mým hlavním úkolem v Internet OnLine bude dále posílit, rozvinout a zefektivnit práci obchodního oddělení v oblastech přímého a nepřímého prodeje s cílem upevnit přední pozici poskytovatele internetových služeb na trhu v České republice. Mezi neméně důležité cíle bude patřit také obchodně úspěšné uvedení nových produktů v oblastech xDSL technologií a služeb s přidanou hodnotou v oblastech web, server a aplikačního hostingu".

Svou profesní kariéru nastartoval u společnosti IBM, kde pracoval jako account manager pro oblast státní správy. Poté zastával pozici obchodního ředitele pro oblast státní správy a telekomunikací u společnosti BULL Czech Republic.

Před svým nástupem do Internet OnLine pracoval Ing. Patrik Drastich u společnosti ZEPHYR Communications, poskytující komplexní telekomunikační služby, kde zastával pozici obchodního a marketingového ředitele. V čele tohoto oddělení vypracoval a implementoval obchodní a marketingovou strategii společnosti v České republice.

Patrik Drastich má více než osmileté zkušenosti v oblasti informačních technologií a telekomunikací, jeho silnou stránkou je především schopnost spolehlivě a kreativně vést pracovní tým. Výhodou jsou i kvalitní technické znalosti v oboru informačních technologií a telekomunikací.

 www.iol.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 8. ledna 2002 - úterý