logo itpoint.cz

Oskar byl nominován na nejlepšího mobilního operátora Evropy

Od organizátorů respektované britské ankety World Communication Awards (WCA) se Oskarovi dostalo mimořádného ocenění, jakým se dosud nemohl pochlubit žádný operátor ve střední Evropě. Už podruhé za sebou se totiž Oskar probojoval do nejužšího výběru společností, které mají šanci získat titul Nejlepší mobilní operátor v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika. Spolu s Oskarem mají šanci na prestižní titul World Communication Awards 2002 už jen tři evropští operátoři.

Od organizátorů respektované britské ankety World Communication Awards (WCA) se Oskarovi dostalo mimořádného ocenění, jakým se dosud nemohl pochlubit žádný operátor ve střední Evropě. Už podruhé za sebou se totiž Oskar probojoval do nejužšího výběru společností, které mají šanci získat titul Nejlepší mobilní operátor v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.

Spolu s Oskarem jsou na finálním seznamu kandidátů už jen tři mobilní firmy ze západní Evropy. Konečné rozhodnutí o držiteli titulu padne 30. září 2002 v Londýně. Už dnes je však jasné, že Oskar je jediným operátorem, který dokázal účast v nejužším výběru obhájit. Vloni dělaly Oskarovy v elitní trojce společnost Orange a MTS, žádná z nich se však do letošních nominací nedostala.

Odborná jury WCA na Oskarovi vysoce hodnotí zejména bezprecedentní rychlost, s jakou získal více než milión zákazníků, dále výborně vybudovanou značku, úspěšnou marketingovou strategii a snadno použitelné služby, které jsou od počátku šity na míru zákazníkovi a jeho potřebám.

"Druhá nominace ve dvou letech znamená, že Oskar už je i v zahraničí stabilně vnímán jako součást užší evropské špičky," prohlásila generální ředitelka Karla Stephens. "Je to vyznamenání nejen pro Oskara samotného, ale i pro celý český mobilní trh, který patří k nejnáročnějším vůbec."

Soutěž World Communications Awards se za čtyři roky své existence etablovala jako nejdůvěryhodnější událost svého druhu v komunikačním průmyslu. Soutěžící hodnotí a ceny uděluje 500členná porota složená z vedoucích osobností průmyslu, nezávislých expertů a zástupců médií. Letos se na WCA přihlásilo rekordních 180 společností, které se ucházejí o ocenění v 17 kategoriích.

Pro více informací o World Communication Awards prosím navštivte: www.totaltele.com/wca2002/index.shtml

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 27. srpna 2002 - úterý