logo itpoint.cz

Oskar má novou podobu svých internetových stránek

Oskarovy internetové stránky mají nyní ještě atraktivnější design a přehlednější ovládání. Na webu najdete i trojrozměrné modely Oskarových telefonů s dokonale realistickým prokreslením. Po prohlédnutí telefonu si jej můžete jedním klikem myši objednat a nechat doručit až domů - nejpohodlnější nákup mobilů na českém trhu.

Chcete si před koupí prohlédnout nový mobil ze všech stran a seznámit se s ním stejně perfektně, jako byste jej drželi v ruce ? Jestli ano, pak navštivte Oskarovy nové webové stránky. Oskar totiž jako první operátor dokázal nabídnout svým zákazníkům opravdu trojrozměrné modely telefonů. A jsou tak dokonale zpracované, že až se budete procházet třeba mezi obřími tlačítky Panasonicu GD67, budete mít pocit, že jste ve virtuální realitě typu Matrix.

Náhledy na mobily pracují v prostředí Viewpoint a mají velmi intuitivní ovládání. Za pomoci myši můžete telefon otáčet podle všech os, zvětšovat, zmenšovat nebo libovolně posouvat. Přístroje jsou modelovány s dokonalým realismem - není také divu, vždyť digitalizace jediného telefonu zabere nejméně 3-5 dnů ! Od 19. listopadu bude k dispozici první balík deseti telefonů, celá nabídka bude převedena do 3D v nejbližší době.

Velku výhodou Oskarových 3D telefonů je malá datová velikost a tím i nízké nároky na vaše internetové spojení. Soubory s telefony byly optimalizovány na cca 150 KB, takže s jejich prohlížením nebudete mít žádné potíže ani na dial-upu.

Trojrozměrné animace si můžete prohlídnout v Oskarově e-katalogu telefonů na adrese http://www.oskarmobil.cz/handsets/handset.php. Všimněte si přitom, že atraktivnější není jen grafika, ale i ceny - v listopadu totiž Oskar zlevnil osm telefonů ze své nabídky a pořádně tak zamotal hlavu všem, kdo začínají přemýšlet o vánočním dárku. Jen u Oskara teď můžete provést celý nákup z pohodlí domova: telefon si na webu dokonale prohlídnete, kliknutím myši objednáte a pošta vám jej do dvou dnů přinese až domů.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 20. listopadu 2002 - středa