logo itpoint.cz

Oskar nabízí limitovanou sérii 20000 vánočních Oskaret

Od prvního do patnáctého ledna mohou zákazníci koupit poslední Vánoční Oskarty i bez nutnosti pořizovat mobilní telefon. Vánoční Oskarta představuje unikátní cenovou nabídku. veškěré volání a služby v síti Oskar (SMS, WAP, SMS Chat, SMS e-mail, aktivní SMS, hlasová schránka, data/fax) stojí pouze 1,- Kč za minutu nebo položku (bez DPH). Toto cenové zvýhodnění trvá až do 28. února 2002.

Od prvního do patnáctého ledna mohou zákazníci koupit poslední Vánoční Oskarty i bez nutnosti pořizovat mobilní telefon. Oskar přichází s ideálním řešením pro všechny, kdo pod stromečkem našli mobilní telefon a nyní by s ním chtěli co nejvýhodněji volat. Od prvního do patnáctého ledna budou v prodeji poslední kusy z limitované série Vánočních Oskaret, které umožňují využívat všechny služby v síti Oskar za jednotnou cenu 1,- Kč.

Vánoční Oskarta představuje unikátní cenovou nabídku, které lze jen těžko odolat. Veškeré volání a služby v síti Oskar (SMS, WAP, SMS Chat, SMS e-mail, aktivní SMS, hlasová schránka, data/fax) stojí pouze 1,- Kč za minutu nebo položku (bez DPH). Toto cenové zvýhodnění přitom trvá až do 28. února 2002.

"Zájem o Vánoční Oskarty v prosinci předčil veškerá naše očekávání," uvedla Sylvie Scott, vice-presidentka pro marketing a prodej. "Rozhodli jsme se proto, že v lednu nabídneme zákazníkům ještě limitovanou sérii 20 tisíc Vánočních Oskaret."

SIM karta je u Vánoční Oskarty, podobně jako u jiných Oskarových služeb, zdarma. Zákazník zaplatí jen 400 korun za volací kredit, za což bude moci poslat 380 textovek nebo protelefonovat 380 minut čistého času.

Vánoční Oskartu lze pořídit v Oskarových firemních prodejnách, na internetu, v Oskaravanech nebo na bezplatné prodejní lince OskarKontakt - 0800 777777. Vánoční Oskartu se vyplatí aktivovat co nejdříve, aby zákazník mohl využívat výhodného tarifu co nejdelší dobu.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 3. ledna 2002 - čtvrtek