logo itpoint.cz

Oskar nabízí M-Banku s Českou spořitelnou

GSM banking České spořitelny již mohou využívat také uživatelé nejmladší tuzemské sítě mobilních telefonů Oskar. Česká spořitelna se tak po GE Capital Bank, eBance a Union bance stává čtvrtou bankou, která nabízí GSM banking pro klienty všech tří mobilních operátorů.

Jestli jste jedním z milionů zákazníků České spořitelny, můžete se zaradovat. Od 2. prosince totiž můžete své peníze ovládat i pomocí mobilního telefonu - pohodlně, rychle a beze front. Jediné, co k tomu potřebujete, je mobil od Oskara s jeho novou chytrou funkcí M-Banka.

Co s oskarovským mobilem a účtem u České spořitelny dokážete ? Kdykoli a kdekoli budete moci zjišťovat zůstatek na svém kontě, prohlížet historii plateb, podávat příkazy k úhradě, zakládat termínované vklady a využívat řadu dalších služeb. Česká spořitelna je již čtvrtou bankou, s kterou Oskarovy telefony dokážou spolupracovat. Již dříve M-Banka nabídla podporu pro GE Capital Bank, eBanku a Union banku.

"Podpora České spořitelny znamená, že veškerého pohodlí a výhod služby M-Banka si mohou užít milióny zákazníků ," prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb společnosti Český Mobil. "Oskar opět potvrzuje, že stále nalézá nová řešení, která činí život jeho zákazníků každý den o něco snazší," dodává Mele.

O bezpečí svých peněz se v případě Oskarovy M-Banky nemusíte bát. Komunikace mezi zákazníkem a bankou je šifrovaná, veškeré transakce včetně čtení příchozích zpráv jsou chráněny osobním MPIN kódem. Proto Oskar představil i novou generaci SIM karty - moderní kartu SIM Plus s největší pamětí na českém trhu (64KB).

Kartu SIM Plus s M-Bankou mohou získat stávající i noví zákazníci, uživatelé tarifů, stejně jako majitelé Oskaret. Zažádat o ni lze v Internetové samoobsluze na www.oskarmobil.cz, u operátora na lince *077, či na prodejnách. Noví zákazníci si ji mohou objednat rovněž na bezplatném čísle OskarKontaktu 800 77 77 77.

Poplatek za aktivaci SIM Plus služeb činí 300 Kč, původní číslo přitom zákazníkovi zůstává zachováno.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 3. prosince 2002 - úterý