logo itpoint.cz

Oskar nabízí nové cenové plány

Ve středu 29. května Oskar uvádl nové cenové plány, které představují nejvýhodnější nabídku na českém trhu. Výraznými znaky nových tarifů je důraz na rodinné a komunitní volání a zvýhodnění sazeb za volání do vlastní sítě.

Ve středu 29. května Oskar uvádl nové cenové plány, které představují nejvýhodnější nabídku na českém trhu. Výraznými znaky nových tarifů je důraz na rodinné a komunitní volání a zvýhodnění sazeb za volání do vlastní sítě.

Nová tarifní struktura přináší následující výhody pro zákazníka :

"Komplexně inovovaná cenová nabídka je rozložena tak, aby každý typ uživatelů mobilních telefonů našel optimální řešení pro komunikační služby. Představením nových tarifů i účtování služeb Oskarty s FlexiSazbou Oskar opět potvrzuje, že představuje nejvýhodnější variantu, kterou může zákazník na českém trhu mobilních komunikací zvolit," prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb. "Je to také poprvé, kdy Oskar přichází se zvláštní nabídkou firemních tarifů, které charakterizuje minimální měsíční paušál.," dodal Mario Mele.

Všechny doposud nabízené tarifní plány zůstávají pro stávající zákazníky v platnosti. Noví klienti si od 29. května budou moci pořizovat již jen tarify nové. Cenové plány Dohoda s Oskarem a Slyším Vás budou nabízeny i novým zákazníkům ve své původní podobě. Přechod z původních na nové cenové plány je zdarma.

RYCHLÝ PŘEHLED OSKAROVÝCH NOVÝCH CENOVÝCH PLÁNŮ (všechny ceny jsou uváděny bez DPH 5%)

ZÁKLADNÍ TARIFY

U všech těchto tarifů platí volné minuty pro volání do všech sítí a volání do sítě Oskar nad rámec volných minut je cenově zvýhodněno. Neprotelefonované minuty se automaticky převádějí do dalšího měsíce.

U všech tří tarifů lze aktivovat doplňkové služby Moji Nej... a Moje SMS, výhodné balíčky pro volání přátelům a posílání textových zpráv. Balíček Moji Nej... nahrazuje původní službu Oskamarádi. Jeho aktivace je zdarma, uživatel pak platí měsíční poplatek ve výši 20 korun. Balíček Moje SMS je zase ideální pro příznivce textových zpráv: za měsíční předplatné 80 Kč může zákazník poslat 100 esemesek do jakékoliv sítě, což znamená bezprecedentní cenu 0,80 Kč za zprávu. Zákazník si může k tarifům Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj aktivovat buď Moji Nej..., nebo Moje SMS, nebo oba balíčky najednou.

TARIFY RODINNÉ ČI KOMUNITNÍ

Specifické výhody nabízejí zákazníkům další nové tarify :

U obou těchto tarifů jsou volné minuty určeny pro volání do Oskarovy sítě a nepřevádějí se do dalšího měsíce. Jde o ideální řešení například pro rodiny či blízké obchodní partnery, kteří mohou mezi sebou komunikovat za nepřekonatelnou cenu.

TARIFY PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Pro zákazníky, kteří mají IČO a používají nejméně 2 SIM karty, připravil Oskar zcela speciální nabídku :

Unikátním Oskarovým řešením jsou minimální měsíční paušály. Poprvé se rovněž objevují automatické množstevní slevy podle principu "čím více voláte, tím méně platíte." Například u tarifu Na zisk se po provolání 250 minut do Oskarovy sítě snižuje cena hovorů na korunu, tedy na pouhou třetinu běžné sazby.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 30. května 2002 - čtvrtek