logo itpoint.cz

Oskar nabízí SMS roaming na Oskartách

Od 29. dubna nabízí Oskar majitelům Oskaret další užitečnou službu - odesílání SMS ze zahraničních sítí.

Od 29. dubna nabízí Oskar majitelům Oskaret další užitečnou službu - odesílání SMS ze zahraničních sítí. Rozšiřuje tak nabídku poskytovaných roamingových služeb, které svou dostupností nemají mezi českými mobilními operátory konkurenci.

Majitelé Oskaret mohou nyní posílat textové zprávy v sítích více než 120 Oskarových roamingových partnerů, zahrnujících v současné době přes 60 zemí na pěti kontinentech světa. Atraktivní ceny začínají na 8 Kč (včetně DPH), a např. za textovku z USA či Japonska zaplatí majitel Oskarty pouze 10 Kč (vč.DPH). Řazení zemí do zón je obdobné jako v případě volání. Přehled tarifních zón je k dispozici na www.oskarmobil.cz i všech dalších Oskarových kontaktních místech.

Majitelé Oskaret samozřejmě mohou v zahraničí používat nejen textovky, ale i hlasové služby. Volání v cizině je možné prostřednictvím Oskarovy služby zpětného volání, kde Oskar na rozdíl od konkurentů neúčtuje sestavovací poplatek. Při volání z alpské sjezdovky či středomořské pláže si tedy zákazník může být jist, že s Oskartou ušetří nejméně 15 korun za hovor. Roaming pro Oskarty je možno zdarma aktivovat na www.oskarmobil.cz v sekci Můj Oskar nebo na OskarLince 0800 770 077.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 30. dubna 2002 - úterý