logo itpoint.cz

Oskar nabízí tři telefony za zvýhodněnou cenu

Unikátní nabídku připravil Oskar pro zákazníky, kteří si od 18. března pořídí jeden z tarifních plánů Volám Často, Volám Stále a Dohoda s Oskarem.

Unikátní nabídku připravil Oskar pro zákazníky, kteří si od 18. března pořídí jeden z tarifních plánů Volám Často, Volám Stále a Dohoda s Oskarem. Každý z těchto zákazníků si bude moci koupit jeden z telefonů Motorola V50, Nokia 6310 a Nokia 3330 s mimořádnou slevou.

Stylové a elegantní "véčko" Motorola V50 se bude v rámci této akce prodávat za neuvěřitelnou cenu 5 977,- Kč včetně DPH. Za tuto částku dostane zákazník nejen přístroj s luxusním vzhledem a nízkou hmotností, ale i pokročilými funkcemi včetně např. WAPu, systému rychlého psaní textovek iTap nebo hardwarového modemu.

Manažerská Nokia 6310 bude po zvýhodnění stát pouze 12 977,- Kč (včetně DPH), což oproti běžné ceně znamená třítisícovou úsporu. Jde přitom o špičkový telefon s téměř úplnou paletou funkcí včetně GPRS a Bluetooth. Jen pro pořádek dodáváme, že veškeré příslušenství 6310 je kompatibilní s předchozími modely.

V platnosti rovněž zůstává zvýhodněná nabídka pro ty, kdo si k novému tarifu Volám Často, Volám Stále a Dohoda s Oskarem chtějí koupit populární Nokii 3330. Její akční cena činí 4 977,- Kč (včetně DPH), což představuje slevu jednoho tisíce korun.

Všechny telefony v nabídce jsou - jak je u Oskara zvykem - prodávány neblokované a zákazník také neplatí žádný aktivační poplatek.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 20. března 2002 - středa