logo itpoint.cz

Oskar otvírá portál Oskarena

Na www.oskarena.cz najdou zákazníci nejbohatší databázi tipů a triků, i bezplatné individuální poradenství od Oskarových Technoidů. O posledím volném místě Technoida rozhodne Oskarova Řečice, první interaktivní hra typu Survivor na českém webu ...

Na adrese www.oskarena.cz se 7. října otevřela Oskarena, nový portál pro všechny fanoušky mobilních technologií a Oskarovy zákazníky, kteří chtějí dostat ze svého telefonu maximum. Každý tu může zdarma konzultovat Oskarovy Technoidy, pobavit se i získat zajímavé informace o nových službách, které si jinde nepřečtete.

Stále svěží obsah, užitečné triky, tipy a finty dodává Oskareně tým Technoidů, zkušených hi-tech expertů a zároveň kreativních uživatelů s důvěrnou znalostí Oskarových služeb. Technoidi mezi sebou navzájem soutěží a jsou Oskarem dobře motivováni, aby zákazníkům poskytovali co nejlepší servis a odpovědi i na ty nejzapeklitější otázky.

Dokonalá a bezplatná zákaznická podpora je ale jen jednou z vrstev Oskareny. Technoidi zároveň testují a ověřují Oskarovy služby a přicházejí s návrhy na jejich zlepšení. Oskar si tak zaručuje, že jeho služby mají v okamžiku spuštění punc kvality a uživatelský komfort, jaký jim může dodat jen dlouhodobé testování na skutečných uživatelích.

"Oskarena je platforma pro vzájemnou komunikaci a výměnu nápadů mezi Oskarem, Technoidy a veřejností," prohlásila Sylvie Scott, viceprezidentka pro marketing a prodej. "Podobně jako GPRSforum, jehož koncept byl v České republice i v zahraničí napodobován, i Oskarena zakládá nový trend v marketingové interakci se zákazníky."

Polovinu z 30členného týmu tvoří zkušení Technoidi z předchozího projektu GPRSforum, kteří s Oskarem spolupracují již rok. Dalších 14 Technoidů vzešlo přísným výběrem z více než 4000 zájemců, kteří se přihlásili během zářijové webové kampaně. Neobsazeno zbývá jedno místo pro posledního Technoida, o jehož osobě rozhodne sama veřejnost v internetové soutěži Oskarova Řečice.

Oskarova Řečice je první hrou na českém webu, jež je založena na principu Survivora známém z tzv. reality TV. Deset finalistů interaktivní soutěže se zde bude ucházet o přízeň veřejnosti v rámci volebního boje ve fiktivním městečku Oskarova Řečice. Každý kandidát na starostu bude od 7. 10. do 6. 11. odpovídat na 9 otázek a úkolů, a veřejnost bude jeho výkony hodnotit prostřednictvím SMS, jež se budou zasílat na číslo 777 011010. Po každé otázce vypadne jeden soutěžící s nejmenším počtem hlasů, a vítěz, který "přežije" i deváté kolo, získá právo stát se Oskarovým Technoidem.

Soutěž je ovšem zajímavá i pro všechny hlasující. V každé esemesce napíšete vedle kódu "svého" soutěžícího i tip na celkový počet hlasů, které v daném kole přijdou. Ten, se nejvíce přiblíží správnému číslu, vyhraje v každém kole telefon Nokia 3410.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 9. října 2002 - středa