logo itpoint.cz

Oskar předal vítězi Oskarnevalu milion korun

Do Oskarnevalu se celkem zapojilo 150 tisíc Oskarových zákazníků. Jeho finále se odehrálo v sobotu 26. října v populárním pražském klubu Duplex. Ve znalostní a rychlostní soutěži se zde "naživo" utkalo sedm nejlepších finalistů, kteří získali nejvíce bodů v předchozí Oskarově SMS soutěži. Ivana Kociánová projevila nejlepší znalosti, reakci i nervy, když v závěrečném rozstřelu těsně zvítězil nad všemi rivaly.

Být mezi Oskarovými zákazníky se opravdu vyplatí - o tom se na vlastní kůži přesvědčila Ivana Kociánová ze Středočeského kraje, která vylepšila svůj rodinný rozpočet o milión korun. Zvítězila totiž ve finále Oskarnevalu - velkého seriálu soutěží a her, který Oskar uspořádal pro své zákazníky.

Finále Oskarnevalu se odehrálo v sobotu 26. října v populárním pražském klubu Duplex. Ve znalostní a rychlostní soutěži se zde "naživo" utkalo sedm nejlepších finalistů, kteří získali nejvíce bodů v předchozí Oskarově SMS soutěži. Ivana Kociánová projevila nejlepší znalosti, reakci i nervy, když v závěrečném rozstřelu těsně zvítězil nad všemi rivaly.

Oskarneval byl zahájen již v květnu letošního roku jako oslava aktivace miliontého zákazníka v síti Oskar. Nejprve Oskarovi uživatelé měřili síly ve velkém internetovém IQ Testu. Pak se utkali o hodnotné ceny v SMS Herně, později v létě soutěžili o nejlepší historku z prázdninových cest, nejvtipnější přání k Oskarovu svátku a nejpůvabnější milostné psaníčko. Do her Oskarnevalu se zapojilo celkem na 150 tisíc Oskarových zákazníků.

"Cíl Oskarnevalu - umožnit všem zákazníkům Oskara soutěžit o atraktivní ceny - se plnou měrou vydařil. Každý sedmý Oskarův klient si s námi zahrál a spousta z nich vyhrála špičkové telefony a další ceny," uvedla Sylvie Scott, viceprezidentka pro marketing a prodej. "Oskarneval si získal tak velkou popularitu a odezvu, že zvažujeme možnost pořádání podobných soutěžních programů pro Oskarovy zákazníky i v budoucnu."

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 31. října 2002 - čtvrtek