logo itpoint.cz

Oskar SMS Connect umožňuje výhodné zasílání skupinových SMS zpráv

Službu Oskar SMS Connect, která umožňuje rozesílat sdělení formou SMS zpráv - rychle, bezpečně a za velmi výhodnou cenu. Služba Oskar SMS Connect je výhodná pro firemní zákazníky, kteří zasílají nebo přijímají velký počet krátkých textových zpráv.

SMS Connect je ideální pro všechny společnosti, které potřebují rychle a efektivně komunikovat se svými zákazníky, zaměstnanci i potenciálními klienty.

Oskar od 17. července nabízí službu Oskar SMS Connect, která umožňuje rozesílat sdělení formou SMS zpráv - rychle, bezpečně a za velmi výhodnou cenu. Služba Oskar SMS Connect je výhodná pro firemní zákazníky, kteří zasílají nebo přijímají velký počet krátkých textových zpráv.

Oskar SMS Connect může být použit v celé řadě situací :

Prostřednictvím Oskar SMS Connect se klient propojí s Oskarovým SMS centrem a získá tak přímý, rychlý a bezpečný komunikační kanál, který mohou využívat jejich obchodní aplikace k odesílání a přijímání esemesek. Služba Oskar SMS Connect je :

SMS mohou být odesílány prostřednictvím Oskar SMS Connect do sítí operátorů působících v České republice i v zahraničí. Příjem SMS je omezen pouze na zákazníky Oskara.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 18. července 2002 - čtvrtek