logo itpoint.cz

Oskar úspěšně dokončil přečíslování

Nejnovější síť v ČR absolvovala celé přečíslování bez potíží. Více než milión Oskarových zákazníků tak může bez jakýchkoli omezení volat v rámci Oskara i do všech ostatních sítí v ČR i zahraničí.

Bez technických potíží a za necelou sekundu dokázal Oskar provést úplné přečíslování, jednu z nejkomplexnějších operací v dějinách českého telekomunikačního trhu. Více než milión Oskarových zákazníků tak může bez jakýchkoli omezení volat v rámci Oskara i do všech ostatních sítí v ČR i zahraničí.

Přečíslování Oskarovy sítě probíhalo tempem několika set tisíc linek za desetinu sekundy. Potvrdila se tak kvalita Oskarovy sítě v ČR, která je vybavena softwarem v posledních verzích a ústřednami s nejvyšší kapacitou v zemi.

Vedle špičkové technologie rozhodlo o úspěšném přečíslování i absolutní nasazení celého Oskarova týmu. Maximální pohotovost drželi všichni zaměstnanci nejen v Oskarově Hi-Tech centru v Říčanech, ale i mobilní akční týmy dislokované po celé České republice.

Chcete-li volat zákazníkům Oskara či jiných mobilních sítí, používejte jejich původní číslo bez počáteční nuly (např. místo 0777 123456 volejte 777 123456). Pokud chcete telefonovat na pevnou linku a neznáte její nové číslo, můžete bezplatně využít Oskarův internetový převodník na adrese www.oskarmobil.cz. Přečíslování všech pevných i mobilních telefonních linek proběhlo v noci mezi 21. a 22. září z rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 23. září 2002 - pondělí