logo itpoint.cz

Oskar VPN rozšiřuje nabídku firemním zákazníkům

VPN, tedy virtuální privátní síť, umožňuje zrychlit spojení mezi zaměstnanci firmy a současně snížit náklady na hovorné v průměru od 5 - 15%. Služba je určena všem firemním zákazníkům užívající minimálně 10 SIM karet.

Oskar VPN je nová služba pro firemní zákazníky, která výrazně usnadňuje mobilní komunikaci v rámci firmy. VPN, tedy virtuální privátní síť, umožňuje zrychlit spojení mezi zaměstnanci firmy a současně snížit náklady na hovorné v průměru od 5 - 15%.

Oskar VPN umožňuje nastavením různých práv volání pro každého zaměstnance firmy a výrazně snížit firemní platby za hovorné. Firmy také mohou díky Oskar VPN využít zkrácených číslovacích plánů, vytvářet vlastní uživatelské skupiny, optimalizovat pravidla volání zaměstnanců, použít vždy nejkratší cesty při uskutečnění volání a užívat další praktické volby. Oskar VPN nabízí i operativní změny oprávnění všech účastníků, včetně zařazení nových, nebo vyřazení již neaktivních účastníků.

"Nabídka služeb za dobrou cenu a přitom "šitá přímo na míru" je Oskarovým hlavním přínosem firemním zákazníkům," uvedla Sylvie Scott, vice-presidentka pro prodej a marketing společnosti Český Mobil. "Zákazníci nyní mohou k naší standardní nabídce doplnit i Oskar VPN a dále tak zoptimalizovat mobilní komunikaci své firmy i zefektivnit její provozní náklady," doplnila Sylvie Scott.

Služba Oskar VPN je určena všem firemním zákazníkům užívající minimálně 10 SIM karet. Aktivace služby je zdarma. Zákazníci rovněž mohou kombinovat službu Oskar VPN (1,50 Kč/ 1 minuta v rámci sítě Oskar VPN) a službu OskarExtra (2,- Kč / 1 minuta volání do sítě Oskar) a získat tak nejen rychlé a efektivní spojení mezi svými zaměstnanci, ale současně i cenově nejvýhodnější volání v rámci celé sítě Oskar.

Na speciální infolince OskarBusinessKontakt s číslem 0800 77 77 00 je možné získat veškeré informace o Oskarových službách pro firemní klientelu.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 31. ledna 2002 - čtvrtek