logo itpoint.cz

Oskar zve tvůrčí partnery do Oskarzóny

Softwarové společnosti i jednotlivci se zajímavými nápady mohou své mobilní aplikace předložit Oskarovi, a pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je operátor více než miliónu svých zákazníků. Autoři dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří.

Druhého července představil Oskar projekt OskarZóna, který znamená jedinečnou příležitost pro vývojáře a dodavatele mobilních aplikací. Softwarové společnosti i jednotlivci se zajímavými nápady mohou své aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. S programem tohoto typu přichází Oskar jako první operátor nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě.

Zájemci o spolupráci s Oskarem získají na internetových stránkách www.oskarzona.cz podrobné informace o spolupráci. Zde je možné se registrovat i podat návrh na novou aplikaci. Všechny návrhy budou týmem OskarZóny vyhodnoceny a ty, které splní potřebné podmínky, nabídnuty Oskarovým zákazníkům.

Spolupráce v rámci OskarZóny znamená výhodu pro všechny tři zúčastněné strany. Oskar získá možnost nabídnout svým zákazníkům množství nových a zajímavých služeb, jejichž vývoj přesahuje kapacitu každého operátora. Pro partnery v OskarZóně je připraven ideální způsob odměňování a motivace - velmi atraktivní procentuální podíl na tržbách, které jejich aplikace vygeneruje. Čím úspěšnější jejich služby budou, tím vyšší částky mohou partneři generovat. Zákazníci pak získají možnost spolurozhodovat o úspěchu či neúspěchu každé aplikace tím, jak intenzivně ji budou používat.

"Projekt OskarZóna chce stimulovat českou komunitu vývojářů aplikací a zpřístupnit Oskarovu technickou infrastrukturu kreativitě nejlepších českých poskytovatelů obsahu mobilních služeb. " prohlásil Mario Mele, viceprezident pro plánování a rozvoj služeb. "OskarZóna je další důkaz Oskarovy snahy být operátorem na straně zákazníka. Je to otevřená brána, která zákazníkům přináší užitek v podobě nových atraktivních služeb a vývojářům v podobě finanční odměny za předložené nápady."

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 3. července 2002 - středa