logo itpoint.cz

Oskarův WAP rozšiřuje své služby

Oskarův WAP je rozšířen o další kolekci praktických, informativních i zábavních odkazů. Oskarovi zákazníci si například budou moci na WAPu vyhledat nejvýhodnější taxislužbu, dozvědět se vše o rodinných financích nebo si třeba pod lavicí zkontrolovat periodickou tabulku prvků.

Oskarův WAP je nyní rozšířen o další kolekci praktických, informativních i zábavních odkazů. Oskarovi zákazníci si například budou moci na WAPu vyhledat nejvýhodnější taxislužbu, dozvědět se vše o rodinných financích nebo si třeba pod lavicí zkontrolovat periodickou tabulku prvků. Absolutní novinkou je sbírka textů, obrázků a tipů pro dospělé, která bude podle předběžných testů zřejmě patřit mezi nejnavštěvovanější WAPové stránky vůbec.

Přehled nových odkazů na Oskarově WAPu

Název Popis
Peníze Komplexní zpravodajství o rodinných financích – Penize.cz
Taxi Taxislužby ve významných městech, ceny a další podmínky
Wap stránky Portál s ověřeným přehledem českých WAPových stran
Periodická tabulka Mendělejevův systém prvků včetně podrobných dat
Erotika Stránky pro dospělé
Básničky Poezie
Co je nového Novinky na Oskarově WAPu

Populární služba OskarKompas, která člověku pomůže s orientací v rušném městě i v temném lese, má od března opět bohatší a kvalitnější databázi. OskarKompas od nynějška ví i o kopcích, horách, pohořích, rybnících, jezerech a nádržích.

Další novinkou na Oskarově portálu je možnost nastavit příteli WAP posláním binární esemesky. Jde o zřejmě nejkomfortnější a nejsnadnější způsob, jak telefon "na dálku" připravit k použití WAPu.

Tradičně silná stránka Oskarova WAPu - personalizace - je nyní ještě jednodušší a intuitivnější než dřív. V Oskarově Internetové Samoobsluze na www.oskarmobil.cz si může každý zákazník několika kliknutími zvolit právě ty WAPové stránky, které chce mít na své vstupní stránce. Tím šetří svůj čas i peníze. Pokud máte GPRS telefon, určitě si aktivujte GPRS a využijte výhodné nabídky 1 MB dat zdarma, které můžete využít třeba k prozkoumání novinek Oskarova WAPu.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 14. března 2002 - čtvrtek