logo itpoint.cz

Oskarzóna nabízí první sportovní tipování přes mobil

Služba Sportovní Tipování umožňuje přístup k bezplatnému sázení - poprvé na českém mobilním trhu ! Dalšími novinkami OskarZóny jsou služba Kluby a diskotéky (perfektní přehled o nejlepších zábavních podnicích v Praze, rozšíření o další města České republiky se připravuje) a nové Java hry, včetně legendárního Manic Minera.

Pouhé čtyři měsíce po svém startu představuje OskarZóna, Oskarův partnerský program pro vývojáře a dodavatele obsahu, další dvě WAPové služby - s pořadovým číslem 14 a 15 ! Tentokrát najdou zákazníci na Oskarově WAPu především pořádnou dávku nové zábavy.

Služba Sportovní Tipování jako první na českém mobilním trhu umožňuje přístup ke hře kurzového sázení. Sázení je zdarma, soutěží se o body a na hráče s nejvyšším počtem bodů čekají každý měsíc četné věcné ceny nebo až 3000 Kč v hotovosti. K účasti je nutná pouze registrace na stránkách www.eurotip.cz, tj. u společnosti, která je jako partner projektu OskarZóna plně zodpovědná za provozování služby.

Služba Kluby a diskotéky umí přesně to, co slibuje - dá vám aktuální a podrobné informace programech nejvýznamnějších zábavní podniků v Praze. Jednotlivá zařízení můžete vyhledávat na základě polohy, názvu, hudebního žánru či jména konkrétního interpreta. Rozšíření o další města České republiky se připravuje.

V rámci služby Mojelogo.cz, kterou OskarZóna představila zákazníkům již v srpnu, najdete od 11. listopadu nově i Java hry, které si můžete stáhnout do svého telefonu. Šanci stát se hitem má zejména moderní remake legendárního Manic Minera, na kterého si určitě vzpomene každý, kdo kdy spatřil osmibitový počítač. Manic Minera, Sportovní Tipování i Kluby a diskotéky si můžete sami ihned vyzkoušet na Oskarově WAPu v sekci OskarZóna.

Všechny nové služby byly uvedeny na trh v rámci OskarZóny, partnerského programu pro vývojáře a dodavatele obsahu, které Oskar představil počátkem července. Společnosti i jednotlivci mohou své originální aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud jsou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři přitom dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. S tímto systémem přišel Oskar jako první operátor v ČR i ve střední Evropě.

Zájem českých vývojářů o účast v OskarZóně lze popsat jediným slovem - enormní. Počet partnerů přesahuje již dnes čtyři stovky. Úspěch prvních WAP aplikací navíc podnítil Oskara k otevření OskarZóny i pro vývojáře SMS her a služeb.

I tento SMS program již přinesl první výsledky - 4. listopadu Oskar a společnost VERO Partners uvedli SMS hru LoveHunt neboli Hon za láskou, která si ihned získala vlastní komunitu náruživých hráčů.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 12. listopadu 2002 - úterý