logo itpoint.cz

OskarZóna potvrdila svou atraktivitu za jediný den

Neuvěřitelný zájem vzbudil již v první den své existence projekt OskarZóna, který Oskar představil veřejnosti v úterý 2. července.

Do 16:30, tedy za pouhých šest hodin od startu, se zaregistrovalo 18 potenciálních dodavatelů aplikací pro Oskara. Jedenáct z nich již bylo přijato k dalším konzultacím a během následujícího rána se počet relevantních registrací vyšplhal již dokonce na 86.

Projekt OskarZóna znamená jedinečnou příležitost pro vývojáře a dodavatele mobilních aplikací. Softwarové společnosti i jednotlivci se zajímavými nápady mohou své aplikace jednoduše předložit přímo Oskarovi. Pokud budou dostatečně kvalitní, nabídne je Oskar více než miliónu svých zákazníků. Autoři dostanou odměnu v podobě atraktivního procentuálního podílu z tržeb, které jejich služba vytvoří. S programem tohoto typu přichází Oskar jako první operátor nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě.

Zájemci o spolupráci s Oskarem získají na internetových stránkách www.oskarzona.cz podrobné informace o spolupráci. Zde je možné se registrovat a nabídnout svou aplikaci Oskarovi. Všechny návrhy budou týmem OskarZóny vyhodnoceny a ty, které splní potřebné podmínky, nabídnuty Oskarovým zákazníkům.

Spolupráce v rámci OskarZóny znamená výhodu pro všechny tři zúčastněné strany. Oskar získá možnost nabídnout svým zákazníkům množství nových a zajímavých služeb, jejichž vývoj přesahuje kapacitu každého operátora. Pro partnery v OskarZóně je připraven ideální způsob odměňování a motivace - velmi atraktivní procentuální podíl na tržbách, které jejich aplikace vygeneruje. Čím úspěšnější jejich služby budou, tím vyšší částky mohou partneři generovat. Zákazníci pak získají možnost spolurozhodovat o úspěchu či neúspěchu každé aplikace tím, jak intenzivně ji budou používat.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 4. července 2002 - čtvrtek