logo itpoint.cz

Paegas se mění v T-Mobile

Změna značky je dalším významným krokem při začleňování společnosti RadioMobil do jedné z největších mezinárodních skupin mobilních operátorů, skupiny T-Mobile International.

Praha, 2. dubna 2002 – Spuštěním reklamní kampaně dnes byla zahájena postupná změna značky Paegas na novou značku T-Mobile. Změna značky je dalším významným krokem při začleňování společnosti RadioMobil do jedné z největších mezinárodních skupin mobilních operátorů, skupiny T-Mobile International.

RadioMobil v současnosti patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím členům skupiny T-Mobile. Společně s operátory v Anglii, Německu, Rakousku a USA byl proto vybrán do první pětice operátorů, kteří kompletně změní svoji značku. Změna značky Paegas na T-Mobile přitom nebude klást na zákazníka žádné nároky – nedotkne se jeho stávajícího telefonního čísla, využívaných služeb ani zvoleného tarifu.

"RadioMobil je prvním a zatím jediným domácím operátorem v České republice, který svým zákazníkům přinese výhody vyplývající z členství v globální telekomunikační skupině. Vedle nových společných služeb a programů se začlenění do skupiny T-Mobile projeví také ve větším pohodlí při používání služeb v sítích ostatních členů T-Mobile. Zákazníci budou moci používat telefon stejně jako ve své domácí síti a nebudou muset měnit jeho nastavení. Od začátku dubna tak například mohou využívat služeb GPRS v Anglii, Německu, Rakousku a USA," říká Roland Mahler, generální ředitel společnosti RadioMobil.

Paegas se stává součástí prestižní celosvětové skupiny T-Mobile. Naši zákazníci tak budou moci jako jediní v České republice využívat všech výhod spojení se silným mezinárodním partnerem, plynoucích ze snadného přístupu k nejnovějším světovým technologiím a odbornému zázemí. S Twistem, jako předplacenou službou se budete setkávat i nadále, a i s ním budete moci využít nových možností, které spojení s mezinárodním partnerem přinese.

T-Mobile je dnes ve světě mobilní komunikace jedním z největších a nejzkušenějších operátorů, a to především díky svému důrazu na nejvyšší kvalitu a maximální péči o zákazníka. Můžete se tedy těšit na komfort telekomunikačních služeb, jaký T-Mobile nabízí svým zákazníkům v USA, Velké Británii, Německu a dalších zemích. Již brzy vám bude k dispozici řada nových služeb, které vám zpříjemní a usnadní každodenní život.

T-Mobile oceníte brzy také vy - již nyní se můžete těšit na řadu výhod, zde uvádíme pouze některé z nich:

Paegas se mění v T-Mobile - otázky a odpovědi

Proč dochází ke změně značky ?
Skupina T-Mobile International (TMO), do které patří i RadioMobil, se rozhodla podpořit svoji globální obchodní a komunikační strategii také vytvořením celosvětové obchodní značky T-Mobile. Paegas se tím jako první mobilní značka v České republice stává členem globální telekomunikační skupiny.

Kdy ke změně značky dojde ?
Ke změně dojde ve druhé polovině roku 2002.

Jak bude změna značky probíhat ?
Ke změně značky bude docházet postupně. Po určitou dobu tedy budeme v komunikaci používat obě značky zároveň, jak Paegas, tak T-Mobile.

Co je T-Mobile ?
Obchodní značka používaná mobilními operátory patřícími do skupiny T-Mobile International.

Co je T-Mobile International ?
T-Mobile International (TMO) je jedním z největších GSM operátorů na světě, který působí jak na evropském, tak americkém trhu. Jedná se o dceřinnou společnost Deutsche Telekom (100% vlastnický podíl), která byla založena v prosinci 1999 a která v současné době působí v Německu (T-Mobile Deutschland), Velké Británii (One2One), Rakousku (max.mobil), USA (VoiceStream), České republice (RadioMobil), Polsku (Era), Rusku (MTS) a Nizozemí (Ben). O výjimečné úspěšnosti značky T-Mobile svědčí i následující čísla (ke konci roku 2001): více než 50 miliónů zákazníků, roaming v 95 zemích s více než 230 operátory, přes 30 000 zaměstnanců.

Plánuje TMO jednotnou cenovou politiku, budou se v souvislosti s touto změnou měnit ceny poskytovaných služeb RadioMobilu ?
Ceny služeb, poskytovaných společností RadioMobil zůstávají zachovány a nemění se, a to jak pro tarifní zákazníky, tak pro předplacenou službu Twist.

Jaký vliv bude mít plánovaná změna na smluvní vztah RadioMobilu se zákazníkem ?
Na stávajícím smluvním vztahu se zákazníky se nic nezmění. Všechny doposud uzavřené smluvní závazky za strany RadioMobilu zůstávají nadále v platnosti.

Bude mít tato změna vliv na mé telefonní číslo ?
Změna značky Paegas na T-Mobile se nijak nedotkne vašeho stávajícího telefonního čísla, využívaných služeb ani zvoleného tarifu.

Bude se měnit i značka Twist ?
S Twistem se budete setkávat i nadále a i s ním budete moci využít všech nových možností, které spojení s mezinárodním partnerem přinese.

 www.t-mobile.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 3. dubna 2002 - středa

Acronis Backup 12.5