logo itpoint.cz

Personalizace - nová služba v Internetovém telefonním seznamu

Personalizace je vhodným doplňkem zákazníkova čísla a umožňuje rozšířit vlastníkovi tohoto čísla stávající údaje o řadu dalších informací. Služba je vhodná jak pro fyzické osoby, které mohou informovat např. o dalším spojení v případě nepřítomnosti na uvedeném telefonním čísle, tak i pro firmy, které tak mohou velice jednoduchým způsobem informovat o oblasti podnikání, bez dalších nákladů na inzerci.

INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU, a.s. nabízí doplnění služeb svého Internetového telefonního seznamu. Personalizace je vhodným doplňkem zákazníkova čísla a umožňuje rozšířit vlastníkovi tohoto čísla stávající údaje o řadu dalších informací. Služba je vhodná jak pro fyzické osoby, které mohou informovat např. o dalším spojení v případě nepřítomnosti na uvedeném telefonním čísle, tak i pro firmy, které tak mohou velice jednoduchým způsobem informovat o oblasti podnikání, bez dalších nákladů na inzerci.

Podnikatelským subjektům i fyzickým osobám umožňuje služba doplnit údaje například o jejich další telefonní kontakty nebo kontaktní osoby, e-mailové adresy atd., pro oblast podnikání dovoluje doplnit informace o činnosti společnosti, firemní internetové stránky či možnost netmeetingu. Dále umožňuje vložit do takto rozšířené informace o vlastníkovi telefonní stanice i obrázek a údaje o firemních výhodách. Součástí služby je nástroj umožňující uživateli vkládat a upravovat vybraná data samostatně podle vlastního výběru a momentální potřeby.

Službu lze aktivovat on-line přímo z Internetového telefonního seznamu nebo stránek www.iol.cz . K vlastní aktivaci musí znát každý zájemce pouze vlastní referenční číslo, které je uvedeno na pravidelném měsíčním vyúčtování za telekomunikační služby.

Cena služby PERSONALIZACE je 30,- Kč pro aktivaci jedné telefonní stanice. U jednou takto aktivovaného záznamu jsou již další úpravy nebo změny údajů bezplatné. Navíc po registraci získává každý zákazník on-line přístup ke spouštění dalších služeb INTERNET OnLine, které jsou dostupné přes modem a telefonní linku. V případě zájmu o některou z dalších služeb tohoto internetového poskytovatele je pak aktivace služby otázkou několika minut.

INTERNET OnLine tak rozvíjí svou nabídku nejen v oblasti přístupu, ale cíleně podporuje i rozšiřování obsahových služeb pro maximální spokojenost všech zákazníků.

 www.iol.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 14. března 2002 - čtvrtek