logo itpoint.cz

Platíte dva telefonní účty ?

Jste zákazníkem některé mobilní sítě (např. sítě Paegas) a zároveň máte doma pevnou linku ? Přemýšleli jste již o tom, proč vlastně platíte dva telefonní účty a dva měsíční paušály za využívání dvou telefonů, mobilního a pevného ?

Jste zákazníkem některé mobilní sítě (např. sítě Paegas) a zároveň máte doma pevnou linku ? Přemýšleli jste již o tom, proč vlastně platíte dva telefonní účty a dva měsíční paušály za využívání dvou telefonů, mobilního a pevného ?

Jsme telekomunikační společnost, která je oprávněna poskytovat své služby jak prostřednictvím mobilní, tak i pevné telekomunikační sítě. Přesto dnes říkáme našim zákazníkům : "Není třeba výdaje za telefonování rozdělovat do dvou obálek. Zůstaňte věrní pouze mobilnímu telefonu a část peněz z druhé obálky investujte do přechodu na některý z vyšších, výhodnějších tarifů. Proti současnému stavu tak získáte řadu výhod."

Volbou vyššího tarifu získáte nejen více volných minut, ale také budete moci volat a odesílat SMS za cenově ještě výhodnější sazby než doposud.

Všechny Vámi uskutečněné hovory budou po první provolané minutě účtovány po sekundách. Zaplatíte tedy pouze to, co opravdu provoláte.

Při volání z mobilní sítě Paegas na pevnou linku zaplatíte výrazně méně než v opačném případě, tedy pokud byste volali z pevné linky do mobilní sítě Paegas. To samé platí také pro volání mezi jednotlivými mobilními sítěmi. Voláte-li z GSM sítě Paegas do sítí ostatních mobilních operátorů, zaplatíte méně, než když do mobilních sítí voláte z pevné linky. Mobilní telefon přitom nyní vlastní okolo sedmi milionů lidí, což je mnohem více, než je celkový počet pevných telefonních stanic. Je tedy pravděpodobné, že většina Vašich hovorů bude směřovat právě do mobilních sítí.

Všechny služby nyní můžete obsluhovat z jednoho přístroje. Mobilní telefon již není pouhým telefonem, ale stal se moderním informačním a komunikačním terminálem, který zprostředkovává přístup k celé řadě dalších služeb a informací. Jediný přístroj tak dokáže být současně telefonem, diářem, pomocníkem na cestách, který Vám vždy ukáže nejbližší benzínovou pumpu, bankomat nebo restauraci, i přístrojem, z kterého jste schopni obsluhovat svůj bankovní účet.

S každým hovorem či odeslanou SMS zprávou získáváte body do programu Paegas Bonus. Za ty si pak můžete pořídit například nový mobilní telefon nebo počítačové vybavení. Program Paegas Club Vám zase otevírá okamžitou cestu ke snazším nákupům, kvalitnějším službám a slevám poskytovaným našimi partnery.

A navíc, v mobilní síti Paegas jste zákazníkem společnosti, pro kterou je Vaše spokojenost vždy na prvním místě.

Výhody, které Vám nabízíme :

 www.paegas.cz

Článek ze dne 18. února 2002 - pondělí