logo itpoint.cz

Podle Deloitte Touche se eTel Group zařadil mezi 10 nejrychleji rostoucích technologických společností

Deloitte & Touche sestavil pořadí společností podle procentuálního růstu jejich obratů v letech 1998 až 2000. Společnost eTel Group zaznamenala během uvedeného období celkový nárůst příjmů o 570 %.

Společnost eTel Group, přední středoevropský poskytovatel alternativních telekomunikačních služeb pro firemním sektor oznámila, že se na prestižním seznamu Deloitte & Touche padesáti nejrychleji rostoucích technologických společností (Technology Fast 50) zařadila mezi desítku těch nejlepších. Tento žebříček reprezentuje absolutní špičku nejrychleji se rozvíjejících irských technologických společnost. Společnost eTel Group se do tohoto žebříčku dostala již podruhé.

Žebříček Technology Fast 50 představuje a hodnotí nejrychleji rostoucí technologické společnosti v Severním Irsku a v Irské republice. Deloitte & Touche sestavil pořadí společností podle procentuálního růstu jejich obratů v letech 1998 až 2000. Společnost eTel Group zaznamenala během uvedeného období celkový nárůst příjmů o 570%. Výsledky hodnocení byly oznámeny na gala slavnosti v Dublinu.

Seán Melly, zakladatel a výkonný ředitel eTel Group, reagoval na ocenění takto : "Mám radost, že se eTel umístil na žebříčku Deloitte & Touche Technology Fast 50 tak vysoko. Toto ocenění posiluje naše přední postavení na trhu firemních telekomunikačních služeb ve střední Evropě a jasně vyjadřuje náš závazek dosahovat stále vyšších výnosů. Náš roční příjem ve výši téměř 100 milionů EUR spolu s 12 000 zákazníky navíc vypovídá o tvrdé a obětavé práci, kterou odvádějí naši zaměstnanci ve středoevropském regionu."

Seán Melly ještě dodal : "Co mě na tomto žebříčku zaujalo, je skutečnost, že všechny společnosti byly vybrány, protože byly nejlépe připraveny na to, aby se uplatnily v současném tržním prostředí. S potěšením sleduji, že se do sektoru technologie vrací realismus. Tato ocenění také zdůrazňují fakt, že budou vždy platit stejné obchodní základy bez ohledu na tržní okolnosti. Potenciál finančně silných společností, jejichž činnost vychází z výnosů a jejichž zisky vznikají transparentním způsobem, bude vždy uznáván."

 www.etel-group.com/czech/frameset.html

Článek ze dne 5. března 2002 - úterý