logo itpoint.cz

Podle nezávislých institucí je veřejný hlasový systém EWSD společnosti Siemens nejlepší ve třech kategoriích

Siemens je se svým spojovacím systémem EWSD jedničkou na světovém trhu hned ve třech bodech – je to největší poskytovatel spojovací technologie pro veřejné hlasové sítě, má nejlepší spolehlivost a nejvíce nainstalovaných systémů na světě.

Podle nezávislých institucí je veřejný hlasový systém EWSD společnosti Siemens nejlepší ve třech kategoriích. Podle nejnovější studie Gartner Dataquest (Central Office, Worldwide 1996-2005, 12.listopadu 2001) je Siemens s 18-tiprocentním tržním podílem v roce 2000 hlavním poskytovatelem spojovací technologie pro veřejné sítě. Společnost Siemens v tomto období vyrobila nejvyšší počet portů. Spojovací systém EWSD zaujímá přední místo i co do celkové spolehlivosti, což také prokázal dlouhodobý výzkum americké Federální komise pro komunikace (FCC). Systém EWSD je s 250 miliony porty rovněž jedničkou v počtu instalovaných systémů.

Podle odborníků pro průzkum trhu existují na světovém trhu spojovacích technologií pro digitální hlasové sítě značné regionální rozdíly. I když institut pro výzkum trhu Gartner Dataquest očekává, že v letech 2001-2005 se celosvětový objem sníží o 0,4 % CAGR z 36 mld. dolarů na 33 mld. dolarů, předpokládá zároveň, že ve stejném období dojde v Asii k dalšímu růstu okolo 5 % CAGR.

Siemens Information and Communication Networks Group (ICN) je jedním z předních poskytovatelů integrovaných hlasových a datových sítí pro podniky, přepravce a poskytovatele služeb. Do jejích rozsáhlých aktivit patří zejména konvergenční řešení založená na IP a celá škála produktů pro širokopásmový přístup, optické přenosové sítě i podnikání v oblasti integrace, služeb a aplikací. Siemens Group tak z jediného zdroje nabízí kompletní řešení pro infrastrukturu Internetu příští generace, který je nezbytnou podmínkou mobilního podnikání. Ve fiskálním roce 2001 (končícím 30. září) ICN dosáhla předběžných tržeb ve výši 12,9 miliardy euro. ICN zaměstnává 51 000 lidí po celém světě.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 25. ledna 2002 - pátek