logo itpoint.cz

Pokračování pásma přednášek OpenWeekend

Studentská unie ČVUT - klub SILICON HILL zvou na volné pokračování pásma přednášek OpenWeekend ve dnech 1. a 2. června 2002 v posluchárně č. 256 FEL ČVUT v Praze 6 - Dejvicích.

Studentská unie ČVUT - klub SILICON HILL zvou na volné pokračování pásma přednášek OpenWeekend ve dnech 1. a 2. června 2002 v posluchárně č. 256 FEL ČVUT v Praze 6-Dejvicích.

OpenWeekend je seminář o nejrůznějších tématech týkajících se opensourcového softwaru zaměřené na zviditelnění a popularizaci opensourcových řešení pro akademické a komerční využití. Přednáší dobrovolníci zejména z řad studentů, ale i nestudentů.

Studentská unie (SU) ČVUT je nezisková organizace, pořádající nejrůznější kulturně-vzdělávávací akce pro akademickou i neakademickou obec. Bližší informace jsou k dispozici na http://www.su.cvut.cz

Klub Silicon Hill je klub SU ČVUT provozující počítačovou síť na studentských kolejích ČVUT v Praze na Strahově. Tato síť je jednou z největších v České republice a na Slovensku a na svých serverech a routerech využívá výhradně GNU operačních systémů s jádry Linux/*BSD.

Aktuální informace spolu s registrací jsou dostupné na http://www.openweekend.cz

Více informací tisku poskytuje Michal Medvecký, tel. + 0608 210 632.

Článek ze dne 30. května 2002 - čtvrtek