logo itpoint.cz

Portál Quick.cz zaznamená výraznou proměnu

Český Telecom TELECOM již od září letošního roku zahájila projekt redefinice vlastního portálu Quick.cz. Tato redefinice přinese pro uživatele řadu významných změn, které pružně reagují na jejích požadavky a přání. Hlavním cílem změny jednoho z nejnavštěvovanějších portálů na českém internetu je snaha o daleko přímější orientaci na zákazníka a větší provázanost s aktuální nabídkou služeb ČESKÉHO TELECOMU, nabízených pod značkami QUICK a INTERNET OnLine.

Společnost ČESKÝ TELECOM již od září letošního roku zahájila projekt redefinice vlastního portálu Quick.cz. Tato redefinice přinese pro uživatele řadu významných změn, které pružně reagují na jejích požadavky a přání. Hlavním cílem změny jednoho z nejnavštěvovanějších portálů na českém internetu je snaha o daleko přímější orientaci na zákazníka a větší provázanost s aktuální nabídkou služeb ČESKÉHO TELECOMU, nabízených pod značkami QUICK a INTERNET OnLine.

"Jsme přesvědčeni, že dozrála doba, kdy je třeba upravit původní koncepci masového zábavního portálu, který zároveň přinášel velké množství nesourodých informací z mnoha oblastí života a zábavy," říká Radek Soušek, výkonný viceprezident pro služby divize Imaginet společnosti ČESKÝ TELECOM, a.s. "Plánované úpravy portálu povedou k celkovému zjednodušení přístupu i navigace a zpřehlednění obsahu, zkvalitnění služeb jako je e-mail či vyhledávání a rozšíření o řadu nových portálových služeb pro uživatele s širokopásmovým připojením. Významnou změnou bude také propojení služeb portálu s přístupovými službami nebo vytvoření zcela nové zóny služeb pro stávající zákazníky připojení Quick."

Společnost ČESKÝ TELECOM provedla již o prázdninách analýzu situace na trhu tuzemských portálů a zahájila práce na úpravách portálu Quick.cz. V současné době vzniká koncepce nového obsahu a v plném proudu je soutěž na nový grafický layout a design. Spuštění portálu v nové podobě by se měli uživatelé dočkat v únoru následujícího roku, tedy přibližně za tři měsíce.

Provozovatelem internetového portálu na adrese http://www.quick.cz je ČESKÝ TELECOM, a. s., který nabízí prostřednictvím divize Imaginet a značky IOL internetové připojení, webhosting, serverhosting, dedikační hosting a další profesionální internetové služby. Portál byl uveden na internetový trh spolu se službou Quick.cz – bezplatným přístupem do Internetu - 1.října 2000.

 www.iol.cz

Článek ze dne 15. listopadu 2002 - pátek