logo itpoint.cz

Přední společnosti v oboru potvrzují interoperabilitu služeb multimediálních zpráv

Přední společnosti odvětví mobilní komunikace se sešly na živé prezentaci Multivendor MMS Interoperability na veletrhu COMDEX® FALL v Las Vegas. Z řad výrobců klientů MMS a mobilních telefonů se prezentace zúčastnily společnosti Matsushita (Panasonic), Microsoft, Motorola, Nokia, Sony Ericsson a Teleca, z výrobců serverových řešení MMS to byly společnosti Comverse, Ericsson, Logica, Nokia, Openwave Systems Inc. a Tecnomen.

Živá prezentace interoperability služeb multimediálních zpráv (MMS) napříč sítěmi, mobilními telefony a servery podporuje včasné zavádění nápaditých řešení MMS po celém světě.

Přední společnosti odvětví mobilní komunikace se sešly na živé prezentaci Multivendor MMS Interoperability na veletrhu COMDEX® FALL v Las Vegas.

Z řad výrobců klientů MMS a mobilních telefonů se prezentace zúčastnily společnosti Matsushita (Panasonic), Microsoft, Motorola, Nokia, Sony Ericsson a Teleca, z výrobců serverových řešení MMS to byly společnosti Comverse, Ericsson, Logica, Nokia, Openwave Systems Inc. a Tecnomen.

Tato iniciativa zdůrazňuje proveditelnost a význam interoperability řešení MMS, ověřuje v živém prostředí, že posílání multimediálních zpráv mezi produkty různých výrobců hladce funguje. Toto společné úsilí jasně svědčí o tom, že záležitosti interoperability lze společně vyřešit. Interoperabilita podporuje rychlé dodávání kompatibilních služeb MMS mobilním operátorům a jejich zákazníkům.

Živá prezentace dává výrobcům příležitost potvrdit interoperabilitu jejich řešení založených na otevřených průmyslových specifikacích; je to také prostředek pro komunikaci výhod a jednoduchosti používání technologie MMS spotřebitelům a profesionálním uživatelům. Všechny zúčastněné společnosti jsou členy Open Mobile Alliance (OMA) a dodržují otevřené specifikace MMS vytvořené touto organizací. OMA slouží jako centrum práce na standardizaci mobilních technologií, jež stimuluje a přispívá k vytváření interoperabilních služeb napříč státy, sítěmi různých operátorů a mobilními terminály a umožňuje splňovat potřeby spotřebitelů a profesionálních uživatelů.

 www.comdex.com

Článek ze dne 21. listopadu 2002 - čtvrtek