logo itpoint.cz

Představensto Českého Telecomu kooptovalo nového člena

Představenstvo akciové společnosti Český Telecom na svém zasedání dne 16. ledna 2002 vzalo na vědomí rezignaci člena představenstva pana Roberta Terwiela na členství v představenstvu společnosti a na jeho místo kooptovalo pana Martena Pieterse.

Představenstvo akciové společnosti Český Telecom na svém zasedání dne 16. ledna 2002 vzalo na vědomí rezignaci člena představenstva pana Roberta Terwiela na členství v představenstvu společnosti. Na návrh konsorcia TelSource byl rozhodnutím představenstva ve smyslu stanov společnosti kooptován do představenstva pan Marten Pieters.

Životopis pana Martena Pieterse

 Marten Pieters Marten Pieters (*1953) vystudoval právnickou fakultu a v roce 1977 získal titul pedagoga v oboru ekonomie na State University of Groningen v Nizozemí. Více než 10 let pracoval v potravinářském průmyslu, pět let jako finanční ředitel mezinárodní společnosti. Od roku 1989 pracuje v KPN. Pracoval zde jako tajemník rady vedení KPN, dále jako obchodní ředitel a výkonný ředitel pro regiony Telecomu. Jako Vice-President mezinárodního provozu v roce 1995 odpovídal za projekty, joint-ventures, účasti a mezinárodní aktivity KPN Telecom. V současné době působí ve funkci člena rady vedení KPN a je odpovědný za divizi DATA/IP a mezinárodní účasti.

Je členem dozorčí rady KPNQwest, Nizozemí; člen dozorčí rady TelSource, Nizozemí a předsedou dozorčí rady XANTIC, satelitní služby (Nizozemí).

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 18. ledna 2002 - pátek