logo itpoint.cz

Prestižní zákazníci dávají přednost Českému Telecomu před jinými operátory

Český Telecom zvítězil v předchozím čtvrtletí nad svými konkurenty v převážné většině výběrových řízení vypsaných na poskytování telekomunikačních služeb. Po zkušenostech s jinými operátory se také jedna třetina firem stala opět jeho zákazníky. Významné společnosti jako například Raiffeisen stavební spořitelna, a.s., McKinsey & Company, Inc. Czech Republic, Hennlich Industrietechnik spol.sr.o., Le Cheque Déjeuner, s.r.o. si vyzkoušely spolupráci s alternativními operátory a nyní opět využívají služeb Českého Telecomu.

ČESKÝ TELECOM zvítězil v předchozím čtvrtletí nad svými konkurenty v převážné většině výběrových řízení vypsaných na poskytování telekomunikačních služeb. Po zkušenostech s jinými operátory se také jedna třetina firem stala opět zákazníky ČESKÉHO TELECOMU.

Mezi nejvýznamnější firmy, které si ve výběrovém řízení vybraly právě nabídku ČESKÉHO TELECOMU pro uspokojení svých potřeb, patří například Kooperativa pojišťovna, a.s., Barum Continental spol. s r.o., Balírny DOUWE EGBERTS, a.s., TIPSPORT, a.s., nebo Agip Praha a.s.

"Mimořádné úspěchy naších nabídek potvrzuje, že ČESKÝ TELECOM dokáže svým zákazníkům poskytovat komplexní, spolehlivé a velmi kvalitní komunikační řešení, které jsou certifikovány systémem managementu kvality ISO 9001:2000." uvedl Kamil Čermák, výkonný ředitel pro korporátní klienty. "Nabídka řešení založena právě na souhrnu těchto vlastností je v současné době na trhu stále více požadovaná," doplnil Kamil Čermák.

Významné společnosti jako například Raiffeisen stavební spořitelna, a.s., McKinsey & Company, Inc. Czech Republic, Hennlich Industrietechnik spol.sr.o., Le Cheque Déjeuner, s.r.o. si vyzkoušely spolupráci s alternativními operátory a nyní opět využívají služeb ČESKÉHO TELECOMU.

"Jsem velmi potěšen, že našich služeb využívá široké spektrum firem z tak odlišných oborů podnikání," řekl Kamil Čermák, výkonný ředitel pro korporátní klienty. "Obzvláště potěšující je to u zahraničních firem a společností se zahraniční účastí, které jsou zvyklé na služby špičkové kvality již ze svých mateřských zemí," dodal Kamil Čermák.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 17. října 2002 - čtvrtek