logo itpoint.cz

První SMS seznamka v ČR - seznamte se prostřednictvím Oskara

S textovkami od Oskara zákazníci získávají rychlý a snadný přístup do největší seznamovací databáze na českém Internetu. Uživatelé sítě Oskar tak mohou nyní prostřednictvím SMS inzeráty podávat, vyhledávat, číst, mazat i přijímat odpovědi prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Mobilní operátor Oskar jako první v České republice nabízí všem svým zákazníkům službu SMS Seznamka. S "textovkami" od Oskara zákazníci získávají rychlý a snadný přístup do největší seznamovací databáze na českém Internetu www.seznamka.cz. Uživatelé sítě Oskar tak mohou nyní prostřednictvím SMS inzeráty podávat, vyhledávat, číst, mazat i přijímat odpovědi prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Využití SMS seznamky je stejně rychlé a snadné jako odeslání jedné SMS. Postačí odeslat "textovku" ve tvaru SEZ? na číslo 7777 a během několika minut zákazník dostane ve formě SMS návod jak s SMS seznamkou pracovat. SMS seznamka navíc průběžně poskytuje intuitivní nápovědu, aby uživatelům usnadnila orientaci v nabízených funkcích. SMS seznamka je velmi diskrétní, neboť účastníci neznají navzájem svá telefonní čísla až do doby, než se rozhodnou si je vyměnit.

Každá odeslaná SMS v rámci SMS seznamky stojí 3,68 Kč (včetně DPH). Přijaté SMS jsou zdarma.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 6. února 2002 - středa