logo itpoint.cz

RadioMobil oceněn za nejlepší firemní image

RadioMobil získal cenu Rhodos za nejpůsobivější image v kategorii telefonních operátorů. Toto ocenění znamená především vítězství pro zákazníky společnosti - cena za image je pro ně zárukou, že jim budou poskytnuty hodnoty, dovednosti a kompetence, za něž byla společnost oceněna.

Praha, 22. května 2002 - Cenu za image Rhodos 2002 v hodnocení telefonních operátorů získala letos společnost RadioMobil. Toto ocenění jí bylo uděleno v rámci prestižní národní soutěže, vyhlašované každoročně konsorciem Rhodos. Soutěž oceňuje v jednotlivých kategoriích společnosti, jejichž image je vnímána jako nejpůsobivější.

"Jsem velmi potěšen, že se nám dostalo tohoto prestižního ocenění," říká Roland Mahler, generální ředitel společnosti RadioMobil. "Vnímám jej přitom nejen jako vítězství pro naši společnost a naše zaměstnance. Tím pravým vítězem budou především naši zákazníci. Cena za image je pro ně zárukou, že jim poskytneme hodnoty, dovednosti a kompetence, za něž jsme byli oceněni."

Jednotlivé společnosti se do soutěže nehlásí, ale jsou voleny pěti sty manažery významných českých firem. Ti následně hodnotí image jmenovaných firem na základě stanovených kritérií. Image telefonních operátorů byla hodnocena z hlediska spolehlivosti, kvality výrobků, cenové přiměřenosti výrobků, přístupu ke klientům a přizpůsobivosti tržním podmínkám.

Konsorcium Rhodos, které soutěž vyhlašuje a uděluje ocenění, tvoří společnosti Ekonom, GfK Praha, s.r.o., Kairos, s.r.o., a Ogilvy CID, s.r.o., Ceny za firemní image byly letos udělovány již pošesté, a to ve dvaadvaceti kategoriích.

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 23. května 2002 - čtvrtek