logo itpoint.cz

Raiffeisen stavební spořitelna je klientem Českého Telecomu

Český Telecom opět poskytuje veškeré telekomunikační služby společnosti Raiffeisen stavební spořitelna. Českému Telecomu se tak během krátké doby podařilo přesvědčit dalšího velkého zákazníka, který dosud využíval hlasových služeb jednoho z alternativních operátorů, o spolehlivosti a vysoké kvalitě svých služeb ...

ČESKÝ TELECOM opět poskytuje veškeré telekomunikační služby společnosti Raiffeisen stavební spořitelna. ČESKÉMU TELECOMU se tak během krátké doby podařilo přesvědčit dalšího velkého zákazníka, který dosud využíval hlasových služeb jednoho z alternativních operátorů, o spolehlivosti a vysoké kvalitě svých služeb. Raiffeisen stavební spořitelna je s více než půl milionem zákazníků čtvrtou největší stavební spořitelnou na českém trhu.

"Uspět ve výběrovém řízení u tak významného zákazníka je vždy velmi potěšující," uvedl Kamil Čermák, výkonný ředitel pro korporátní klienty ČESKÉHO TELECOMU.

Páteřní službou poskytovanou ČESKÝM TELECOMEM je Frame Relay. Kromě ní využívá Raiffeisen stavební spořitelna především linky euroISDN2 a kompletní internetové připojení.

Služba FRAME RELAY nabízí výkonný, spolehlivý a finančně výhodný způsob propojování vzdálených sítí LAN. Je zvláště vhodná pro aplikace, které vyžadují krátkou dobu odezvy nebo přenášení velkých objemů dat za nepřetržitého dohledu nad sítí.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 16. prosince 2002 - pondělí