logo itpoint.cz

RazDva Mánie na Redboxu

Contactel na svém internetovém portálu redbox.cz připravil pro své zákazníky, kteří se připojují k internetu prostřednictvím služeb Contactelu RazDva, Priority nebo ProActive, zajímavou soutěž nazvanou RazDva Mánie ...

Contactel na svém internetovém portálu redbox.cz připravil pro své zákazníky, kteří se připojují k internetu prostřednictvím služeb Contactelu RazDva, Priority nebo ProActive, zajímavou soutěž nazvanou RazDva Mánie. Po jednoduché registraci se uživatel připojení RazDva, Priority nebo ProActive stane kapitánem vlastního týmu. Úkolem kapitána je mezi svými kamarády, kolegy a známými získat pro svůj tým co možná nejvyšší počet hráčů - nově registrovaných uživatelů služby RazDva. Vítězi se stávají kapitáni, jejichž týmy, připojené k internetu prostřednictvím vytáčeného připojení RazDva, stráví na internetu největší počet minut.

"RazDva Mánie je jednou z řady novinek na portálu Redbox," říká Jason Godwin, ředitel divize Consumer Services společnosti Conctactel. "Pro výherce jsme připravili hodnotné ceny, jako jsou kapesní počítače Handspring Treo 270 či mobilní telefony Sony Ericsson."

Contactel zároveň za každého nového uživatele, který si službu RazDva zaregistruje do 15. listopadu 2002, věnuje 10 Kč na konto SOS Povodně společnosti Človek v tísni při České televizi.

Soutěž RazDva Mánie probíhá do 30. listopadu 2002.

 www.contactel.cz

Článek ze dne 10. října 2002 - čtvrtek