logo itpoint.cz

Redbus Interhouse - přední evropský hráč v oblasti IT přichází do České republiky s jednou z největších britských investic

Za přítomnosti britské velvyslankyně Anne Pringle pořádá dnes britská IT společnost Redbus Interhouse plc tiskovou konferenci s účastí vrcholných představitelů firmy z Velé Británie a České republiky.

Dnešní tisková konference společnosti Redbus Interhouse se uskuteční v od 10.00 hodin v jejím sídle na adrese Corso Karlín - sekce C, Křižíkova 36a, Praha 8.

Akce se zúčastní vrcholní představitelé společnosti Redbus Interhouse z Velké Británie a České republiky, včetně jejího zakladatele Cliffa Stanforda.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z největších britských investičních projektů v ČR, bude na tiskové konferenci přítomna i její excelence, britská velvyslankyně v ČR, Anne Pringle.

Budou představeny britská investice do rozvoje informačních technologií v ČR, aktivity Redbus Interhouse na evropských trzích, plány v České republice (expanze do střední Evropy) a světový trend - nezávislá housingová centra jako efektivní podnikatelské řešení.

Součástí dnešního programu je i připravená exkurse v datovém centru.

 REdbUS

Článek ze dne 23. dubna 2002 - úterý