logo itpoint.cz

Redbus Interhouse má nového ředitele

Na post Country Managera nově otevřené české pobočky největšího evropského provozovatele nezávislých housingových center, společnosti Redbus Interhouse, byl dne 10. června 2002 jmenován Vlastimil Polák.

Na post Country Managera nově otevřené české pobočky největšího evropského provozovatele nezávislých housingových center, společnosti Redbus Interhouse, byl dne 10. června 2002 jmenován Vlastimil Polák. Pro jmenování Vlastimila Poláka na pozici Country Managera hovořily především jeho předchozí zkušenosti z oblasti telekomunikačních služeb a technologií.

 Vlastimil Polák Od roku 2000 zastával pozici Country Managera ve společnosti Gemplex Incorporated, ve které byl zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit v České republice. Mezi lety 1998 a 2000 řídil oddělení pro Business Development ve společnosti Český Telecom, a.s. Předtím působil v poradenské firmě White & Case, kde pracoval na projektech významných zahraničních investorů v České republice.

"Český trh pro nás představuje velký potenciál, který naše společnost navíc nevnímá jako konkurenční prostředí. Je to naopak prostor pro partnerství, které by mělo přinášet zejména větší firemní stabilitu. Naším cílem je aktivní podíl na vytváření takovýchto obchodních vztahů a získání významné pozice naší společnosti na trhu.," uvedl ke svému jmenování Vlastimil Polák. "Našim klientům se nabízí příležitost využívat službu, která na našem trhu až doposud chyběla a která jim může přinést nejen jistoty související s bezpečností jejich dat, ale v konečném důsledku i výrazné úspory.

Vlastimil Polák absolvoval pětileté vysokoškolské studium ekonomie a politiky na britské Wolverhampton University a v roce 1998 získal manažerský titul MBA na Lancaster University. 34 letý Vlastimil Polák je ženatý, zatím bez dětí a ve volném čase se věnuje horolezectví a lyžování.

Redbus Interhouse (Czech) a.s. je pobočkou největšího evropského provozovatele nezávislých housingových center, která v České republice zahájila činnost na konci dubna 2002. Svým zákazníkům nabízí na dodavatelích a technologiích nezávislé, maximálně bezpečné a profesionálně spravované prostory pro uložení a provoz serverů.

Mateřská společnost Redbus Interhouse plc. byla založena v roce 1998 v Londýně. V současné době provozuje devět housingových center v sedmi evropských zemích (Velká Británie, Francie, Itálie, Německo, Holandsko, Česká republika a Španělsko). Housingové centrum v České republice je zatím jedinou lokalitou ve střední a východní Evropě a představuje jednu z největších britských investic v ČR.

Fotodokumentace je k dispozici na http://redbus.aktualne.cz

Článek ze dne 11. června 2002 - úterý