logo itpoint.cz

S Oskarem získáte až rok psaní esemesek zdarma

Každý, kdo si pořídí Oskarovy tarify nové generace, dostane bezplatně balíček textovek na dobu šesti měsíců až jednoho roku ! Když si do 31. října objednáte tarif Nezavěšuj, budete moci každý měsíc poslat 50 esemesek zdarma - a to po celý jeden rok. Když si vyberete tarif Povídej, získáte stejnou výhodu na 9 měsíců, a konečně když sáhnete po cenovém plánu Řekni mi, věnuje vám Oskar 50 SMS měsíčně na půl roku. Textovky lze posílat do všech mobilních sítí v ČR.

Klávesnice českých mobilů asi ještě nikdy nezažily tak ohromný nápor, jaký jim v příštích měsících přichystá Oskar a jeho nejnovější akce pro fanoušky esemesek. Každý, kdo si pořídí Oskarovy tarify nové generace, dostane bezplatně balíček textovek na dobu šesti měsíců až jednoho roku !

Jaká jsou pravidla ? Když si do 31. října objednáte tarif Nezavěšuj, budete moci každý měsíc poslat 50 esemesek zdarma - a to po celý jeden rok. Když si vyberete tarif Povídej, získáte stejnou výhodu na 9 měsíců, a konečně když sáhnete po cenovém plánu Řekni mi, věnuje vám Oskar 50 SMS měsíčně na půl roku. Textovky lze posílat do všech mobilních sítí v ČR.

Přechod na Oskarovy tarify se vyplatí zejména uživatelům předplacenek konkurenčních firem. S Oskarem totiž budou moci za stejné peníze volat průměrně o 50 procent více. Důvod je jednoduchý : Oskarovy tarify mají aktivaci zdarma, nejlepší cenu volné minuty do všech sítí, daleko nejlevnější mezinárodní volání a teď i balík esemesek zdarma. Navíc jako jediné v ČR ovládají i speciální funkce FlexiLimit a Aktuální stav účtu, díky kterým máte stejně dokonalou kontrolu nad náklady, jako byste pořád měli předplacenku. Jediné, o co přijdete, jsou nepříjemná hlášení o tom, že váš kredit klesl na nulu a že další hovor nemůže být spojen ...

Oskarovy tarify s balíčkem volných SMS můžete objednat na bezplatném čísle OskarKontaktu (0)800 77 77 77, v Oskarových prodejnách, v Oskaravanech nebo webových stránkách www.oskarmobil.cz . SMS zdarma pak budete moci využívat hned v následujícím účtovacím období.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 19. září 2002 - čtvrtek