logo itpoint.cz

Samsonite uvádí první inteligentní kufřík - celosvětová premiéra na mezinárodním veletrhu CeBIT v Hannoveru

Bezdrátová technologie Bluetooth(TM) umožňuje spojení mezi přenosnými počítači, mobilními telefony a dalšími příručními zařízeními a jejich připojení k internetu. Nyní se už tedy používá také ke komunikaci a výměně informací s kufříkem Samsonite Hardlite.

Samsonite, přední firma na celosvětovém trhu se zavazadly, dnes uvedla nový 625 Series Hardlite(R) řady ICT a představila tak první kufřík s technologií Bluetooth(TM).

Bezdrátová technologie Bluetooth(TM) je celosvětový standard pro radiový přenos, při němž hraje velikost a cena zásadní roli. Umožňuje spojení mezi přenosnými počítači, mobilními telefony a dalšími příručními zařízeními a jejich připojení k internetu. Nyní se už tedy používá také ke komunikaci a výměně informací s kufříkem Samsonite Hardlite.

Zavedení této technologie poskytuje cestujícímu nedostižné možnosti :

Touto revoluční novinkou přispívá Samsonite k lepšímu a efektivnějšímu prostředí pro cestování, přičemž klade důraz na bezpečnost a snadnost použití. Samsonite opět ukazuje cestu v novém vzrušujícím období dějin zavazadel - cestu využití technologií na trhu se zavazadly a jejich přínos pro efektivní cestování.

Zařízení Bluetooth(TM) bylo vyvinuto za úzké spolupráce s RFI Mobile Technologies AG, cenným partnerem Samsonite na tomto projektu a zároveň obchodním zástupcem pro její kufříky řady ICT a příslušenství k notebookům. Hardlite(R) ICT bude představen na veletrhu CeBIT ve stánku Lintec/RFI v hale č. 2, odk. AO2.

Kufřík Hardlite(R) ICT i sestava vystavovaná v Hannoveru jsou plně funkční. Výrobky s technologií Bluetooth(TM) se objeví na trhu příští rok.

Kufřík Hardlite(R) bez technologie Bluetooth(TM) bude dostupný v evropských skladech od dubna 2002.

 www.samsonite.com/hardlite  kufřík Samsonite Hardlite

Samsonite je registrovaná obchodní značka společnosti Samsonite Corporation z Denveru v USA. Hardlite je registrovaná ochranná známka společnosti Samsonite Europe NV z Oudenaarde v Belgii. Bluetooth je ochranná známka vlastněná společností Telefonaktiebolaget Ericsson ve Švédsku, která společnosti RFI Mobile Technologies AG poskytla licenci na jeho použití.

Článek ze dne 15. března 2002 - pátek

Vyzkoušejte si M-Files na 30 dní zdarma