logo itpoint.cz

Siemens Mobile se stal hlavním sponzorem fotbalového klubu Real Madrid

Pro období dalších tří let se Siemens IC Mobile stává oficiálním sponzorem španělského prvoligového klubu a stávajícího vítěze Ligy mistrů. Dresy s logem Siemens Mobile začne tým Realu Madrid nosit s okamžitou platností. Real Madrid a Siemens IC Mobile se dále dohodli vytvořit technologické partnerství ve společném marketingu multimediálních aplikací zaměřených na fotbal.

Siemens Mobile budou propagovat světové fotbalové hvězdy hrající za Real Madrid, např. Zidane, Figo, Raul a Roberto Carlos – jedni z nejlepších fotbalistů světa. Propagace je součástí sponzorské smlouvy, kterou v madridském Teatro Real podepsali předseda představenstva Siemens Information and Communication Mobile a člen představenstva Siemens AG Rudi Lamprecht, prezident skupiny Siemens ve Španělsku Eduardo Montes a prezident Realu Madrid Florentino Pérez.

Pro období dalších tří let se Siemens IC Mobile stává oficiálním sponzorem španělského prvoligového klubu a stávajícího vítěze Ligy mistrů. Dresy s logem Siemens Mobile začne tým Realu Madrid nosit s okamžitou platností. Veřejnosti představil tým dres s novým logem poprvé během tiskové konference.

Součástí smlouvy je i reklamní plocha na stadionu Bernabeu v Madridu. Real Madrid a Siemens IC Mobile se dále dohodli vytvořit technologické partnerství ve společném marketingu multimediálních aplikací zaměřených na fotbal. Nejnovější výsledky a informace o Realu Madrid mohou fotbaloví fanoušci z celého světa získat prostřednictvím mobilního telefonu. Mohou se také těšit na zvláštní typ mobilního telefonu Real Madrid, který se bude celosvětově prodávat ve všech obchodních místech Realu Madrid.

"Real Madrid je jedinečným spojením tradice, dynamiky a tvořivosti a představuje špičkový výkon. Taková image Siemens Mobile dokonale vyhovuje. Během krátké doby se Siemens Mobile dostal až do první ligy mezi výrobci mobilních telefonů a dodavateli mobilní infrastruktury. V této oblasti nyní zaujímá třetí příčku. Těchto výsledků jsme dosáhli díky prvotřídnímu týmu a rozhodnému výkonu", uvedl Rudi Lamprecht.

"Je skvělé, že nyní můžeme nosit název světového partnera, jehož slogan "Be Inspired" se pro Real Madrid dokonale hodí. Koneckonců Siemens Mobile chce na zákazníky udělat svými výrobky stejný dojem, jaký chceme co nejpřitažlivějším a nejlepším fotbalem vyvolat my mezi našimi fanoušky", dodal Florentino Pérez.

Sponzorská strategie Siemens IC Mobile se zaměřuje na sporty, jejichž vliv překračuje hranice. Ve Formuli 1 a fotbalu podporuje Siemens IC Mobile jedny z nejpopulárnějších světových sportovních akcí. Cílem sponzorování Realu Madrid je zdůraznit podnikový slogan společnosti "Be Inspired".

Fotografie a videozáznam z tiskové konference naleznete na www.siemens-mobile.com/real

 www.siemens.cz

Článek ze dne 25. července 2002 - čtvrtek