logo itpoint.cz

Siemens na veletrhu 3GSM Congress představil nová řešení a výrobky pro svět mobilních sítí a přístrojů

Jedná se o širokou škálu inovací pro mobilní internet, od jednotlivých aplikací a platforem pro MMS (multimedia messaging), interaktivní videoklipy, hry a obchod a aplikace týkající se mobile infotainment a portfolio pro služby lokalizace polohy.

Společnost Siemens, divize Information and Communication Mobile představila ve dnech 19.- 22. února na veletrhu 3GSM Congress 2002 ve francouzském Cannes celou řadu novinek pro oblast mobilních sítí a telefonů. Jedná se o širokou škálu inovací pro mobilní internet, od jednotlivých aplikací a platforem pro MMS (multimedia messaging), interaktivní videoklipy, hry a obchod a aplikace týkající se mobile infotainment a portfolio pro služby lokalizace polohy.

Návštěvníci veletrhu si také mohli živě vyzkoušet šest UMTS aplikací, které v současné době implementuje do své testovací UMTS sítě 20 operátorů: City on Air, multimedia messaging, animated chat, video sequence, hry a multimediální obchodování. Dále pak zde mohli navštívit i-wagen tj. automobil plný technologií, kde byla demonstrována mobilní audio a video řešení přenosu TV vysílání přímo na internet pomocí kompletní Siemens UMTS infrastruktury.

Z koncových produktů zde byl k vidění Siemens SX45 – mobilní přístroj, který kombinuje vlastnosti mobilního telefonu a PDA, a který využívá GPRS technologii. Dalším produktem byl Siemens MC45 – supertenký triband GPRS modul a speciální modul AC35, který byl vyvinut pro použití v automobilovém průmyslu.

Návštěvníky také jistě překvapila netradiční umístění expozice společnosti Siemens, Information and Communication Mobile, které byla na „Siemens Mobile parníku“.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 25. února 2002 - pondělí