logo itpoint.cz

Siemens představuje nové produkty, řešení a služby v oblasti komunikací a informací na veletrhu CeBIT 2002

Všechny tři skupiny - Information and Communication Networks, Information and Communication Mobile a Siemens Business Services tak na veletrhu společně premiérově představí široké spektrum svých komunikačních řešení.

Siemens, skupina Informace a komunikace (I and C) se chce prezentovat na letošním veletrhu CeBIT (13. – 20. březen 2002) jako partner pro své zákazníky, kteří mají zájem o rozvoj nových obchodních možností a růst prosperity. Veškeré produkty (koncové mobilní přístroje, infrastruktury, řešení elektronických a mobilních obchodů, IP systémy a nové generace sítí) jsou vyvíjeny tak, aby zákazníkum umožnily rychlý návrat vložených investic a vysoký stupeň přidané hodnoty. Všechny tři skupiny I and C, Information and Communication Networks (IC Networks), Information and Communication Mobile (IC Mobile) a Siemens Business Services (SBS) tak na veletrhu společně premiérově představí široké spektrum svých komunikačních řešení.

Na veletrhu CeBIT 2002, v hale 26 a 27 společnost Siemens seznámí návštěvníky se svými výrobky, technologiemi sítí, řešeními a službami. Prezentace skupiny IC Networks v hale 27, stánek C32 se bude soustředit na řešení "Surpass", "HiPath" a IP- technologie pro provozovatele sítí a podniky, dále na řešení pro optické sítě a pro sítě nové generace. Ve stejném stánku skupina IC Mobile představí širokou paletu produktů pro infrastrukturu mobilních a služeb inteligentních sítí. Dále budou k vidění řešení a aplikace používané v digitálních mobilních sítích. V hale 26, Stánek A31, skupina IC Mobile představí nové mobilní přístroje počínaje standardními mobilními telefony až po zajímavé inovativní řešení z vývojových laboratoří.

Kromě toho, IC Mobile představí datové GSM/GPRS moduly a nové aplikace pro bezdrátovou komunikaci.

V Hale 27, stánek C32, bude skupina SBS prezenovat současný stav vývoje řešení a služeb pro podnikání v různých průmyslových odvětvích. Výstavní plocha pro mobilní obchod, obchodní procesy a bezpečnost je doplněna konferenční zónou pro konzultace klientů. V Hale 4, na stánku G03 se objeví řešení a ukázky realizací týkajících se SAP softwarové platformy, které představí opět skupina SBS. Speciální pozornost bude věnována řešením finančních služeb pro společnosti.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 13. března 2002 - středa