logo itpoint.cz

Siemens uvádí nový model S45i a bezplatnou aktualizaci softwaru pro modely S45 a ME45.

Tato bezplatná aktualizace zahrnuje systém GPRS třídy 8, který podle odhadu přináší 33 % zvýšení rychlosti datového přenosu, a celou řadu dalších funkcí, k nimž patří služba EMS a interaktivní hra Kung-Fu.

Společnost Siemens IC Mobile na veletrhu CeBIT 2002 oznámila uvolnění bezplatné aktualizace softwaru používaného v modelech S45 a ME45. Stažení softwaru je pro zákazníka velice jednoduchou záležitostí. Tato bezplatná aktualizace zahrnuje systém GPRS třídy 8, který podle odhadu přináší 33 % zvýšení rychlosti datového přenosu, a celou řadu dalších funkcí, k nimž patří služba EMS a interaktivní hra Kung-Fu™. Siemens také oznámil uvedení nového modelu S45i, jenž obsahuje nové funkce jako je například klient elektronické pošty.

Protože lze aktualizaci provést přes Internet pomocí datového kabelu, může si ji zákazník provést snadno a rychle doma a nové funkce může začít používat okamžitě. Technologie GPRS třídy 8 nabízí podstatně rychlejší přenos informací a přístup k Internetu. Aktualizace rovněž umožňuje synchronizaci kancelářských funkcí modelů S45 a ME45 s počítačovou aplikací Microsoft OutlookTM .

Aktualizace obsahuje také technologii EMS, umožňující vkládání zvuků a obrázků do zpráv SMS a jejich odesílání přes sítě do jiných zařízení, která technologii EMS podporují. Kromě toho aktualizace umožňuje rozšíření zpráv SMS na 760 znaků, což uživateli dává mnohem větší prostor k vyjádření. K zábavnějšímu prožití volného času také přispívá interaktivní SMS hra pro více hráčů s názvem Kung-Fu od firmy BattleMailTM, k níž může uživatel vyzvat přátele a kolegy na celém světě.

Kromě všech funkcí modelu Siemens S45 bude telefon S45i obsahovat další aplikace, jako například klienta elektronické pošty, rychlejší synchronizaci a novou hru s názvem RaceAce.. Telefon se bude vyrábět ve dvou odstínech - Titan Silver a Royal Champagne.

Bezplatná aktualizace softwaru modelu S45 a ME45 bude uživatelům k dispozici od března 2002. Aktualizace lze stáhnout přes Internet na stránce www.my-siemens.com .

Model S45i bude na trhu v Evropě a v Asii od května 2002 a bude se pohybovat ve stejné cenové relaci jako model S45.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 14. března 2002 - čtvrtek