logo itpoint.cz

Škoda Auto a Charles Square Center - noví zákazníci Aliatelu

Koncern Škoda Auto bude po následujících 12 měsíců využívat pro odchozí mezinárodní hovory telefonní službu s přímým připojením Business Call Direct. Smlouva s Charles Square Center na dobu neurčitou zahrnuje dodávku služeb Business Call Direct a Speedline.

Mezi zákazníky telekomunikační společnosti Aliatel a.s. patří od 1.7. 2002 největší tuzemský výrobce automobilů Škoda Auto a.s. Koncern bude po následujících 12 měsíců využívat pro odchozí mezinárodní hovory telefonní službu s přímým připojením Business Call Direct.

"Zisk nového a takto významného klienta hodnotíme jako velký úspěch", hodnotí uzavření smlouvy generální ředitel Aliatelu Jiří Hubka a doplňuje : " Stali jsme se jediným alternativním operátorem, který společnosti Škoda Auto a. s. dodává služby a doufáme, že očekávání náročného odběratele nezklameme."

Dalším významným zákazníkem Aliatelu se stala společnost Charles Square Center, spravující novou administrativní budovu Centrum Karlovo náměstí na pražském Karlově náměstí. Smlouva na dobu neurčitou zahrnuje dodávku služeb Business Call Direct a Speedline. Telefonní služba s přímým připojením je využívána na příchozí i odchozí hovory, Speedline je službou přístupu k internetu. Obě služby jsou v provozu od 19.7. 2002.

Charles Square Center je nově zbudované administrativní centrum v centru Prahy na Karlově náměstí o ploše cca 20 000 m2. Mezi nájemci kancelářských prostor jsou Philip Morris či Ernst&Young.

"Pro naše zákazníky i pro nás jsou nezbytné kvalitní a efektivní telekomunikační služby, proto jsme dodavatele vybírali velmi pečlivě", říká Michal Melč, Property Manager a dodává : "Společnost Aliatel zvítězila na základě pružné nabídky, která zohlednila všechny naše požadavky."

Mezi zákazníky využívající telefonní službu Business Call Direct společnosti Aliatel a.s. patří například Bank Austria Creditanstalt Czech Republic, Danone, Ericsson, Jihočeské mlékárny, Matsushita, Rádio Svobodná Evropa/Radio Liberty, Raiffeisenbank, Sokolovská uhelná, STOCK Plzeň, Škoda Plzeň, Tonak, Triola, Vltava-Labe-Press či Západočeská energetika.

 www.aliatel.cz

Článek ze dne 15. října 2002 - úterý