logo itpoint.cz

Skupina eTel byla zařazena mezi 100 nejrychleji se rozvíjejících společností v Evropě

Deloitte & Touche zařadila eTel na seznam TOP 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v Evropě - Technology Fast 500.

Skupina eTel, která je vedoucím poskytovatelem alternativních firemních telekomunikačních služeb ve střední Evropě, dnes oznámila, že byla zařazena mezi prvních 100 společností na prestižním seznamu Technology Fast 500 společnosti Deloitte & Touche. Tento seznam představuje nejrychleji se rozvíjející společnosti působící v oblasti technologií v Evropě. Jedná se již o druhý úspěch skupiny eTel během několika posledních týdnů, kdy se v únoru umístila mezi prvními deseti společnostmi na obdobném seznamu Technology Fast 50 v Irsku.

Seznam Technology Fast 500 uvádí pořadí nejrychleji rostoucích technologických společností v Evropě. Deloitte & Touche jej vypracovala na základě procentuálního růstu výnosů v období let 1998 až 2000. Během této doby skupina eTel dosáhla celkového růstu výnosů ve výši 570 %. Výsledky byly vyhlášeny na gala večeru v Paříži dne 9. 4. 2002.

Při komentování výsledků Seán Melly, generální ředitel skupiny eTel, řekl : "Mám velkou radost, že se eTel ocitl v tak vybrané společnosti. Ve střední Evropě probíhá v zákulisí mnoho tvrdé práce, a proto bych chtěl ocenit nasazení a horlivost našich 280 zaměstnanců. Toto ocenění přichází po nedávném úspěchu společnosti eTel v anketě Technology Fast 50, kdy se umístila mezi prvními deseti nejrychleji se rozvíjejícími technologickými společnostmi v Irsku. Díky tomuto evropskému ocenění se tyto skutečnosti dostanou do širšího povědomí".

 www.etel-group.cz

Článek ze dne 16. dubna 2002 - úterý